Профспілка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провів семінар-навчання «#proforgmeetup2k19» для профспілкових групових організаторів перших курсів навчально-наукових інститутів та факультетів. Захід організували на базі навчально-спортивного комплексу «Сокирно». Загалом у події взяли участь 42 студенти і 9 викладачів університету.

Семінар розпочав голова первинної профспілкової організації університету Анатолій Стеценко, який розглянув питання ролі профспілкової організації у представництві та захисті трудових прав і соціально-економічних інтересів студентів в Україні.

Продовжив роботу з профгрупоргами заступник голови профкому у справах студентів Руслан Пархоменко, презентувавши дії щодо роботи комісії у справах студентів, можливі варіанти розвитку профгрупорга, його роль у студентському житті та про створення іміджу профспілкового активіста.

У роботі семінару взяла участь начальник відділу виховної роботи університету Ірина Луценко. Вона провела креативний і цікавий тренінг «Чому круто бути молодіжним лідером».

На завершення було підведено підсумки, кожний профактивіст висловив свої враження від заходу, було обговорено програму дій розвитку профспілки на майбутнє.

Залишити відповідь