З інформаційної роботи

Голова комісії: Федоренко Ольга Дмитрівна – доцент кафедра журналістики, реклами та PR – технологій ННІ української філології та соціальних комунікацій, тел. 099-758-98-15

Члени комісії:

  • Костюк Тетяна Пантелеймонівна — старший викладач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання
  • Гапєєва Вікторія Олександрівна — бібліотекар наукової бібліотеки

З охорони праці та житлово-побутових питань

Голова комісії: Герасімова Наталія Євгеніївна – доцент кафедри загальної педагогіки та психології , тел. 095-512-33-82

Члени комісії:

  • Василенко Марина Петрівна – доцент кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання
  • Максименко Тетяна Анатоліївна – завідувач гуртожитку № 5
  • Олійник Олександр Васильович – начальник експлуатаційно-технічного відділу

З оздоровлення працівників, студентів, аспірантів докторантів 

Голова комісії: Піньковська Людмила Оксентіївна – завідувач навчальної лабораторією фізичної та медичної реабілітації, тел. 097-298-33-31

Члени комісії:

  • Гребенович Юлія Євгеніївна – старший викладач кафедри інформаційних технологій
  • Кулик Людмила Олександрівна – доцент кафедри фізики

З організаційної та культурно-просвітницької роботи

Голова комісії: Франчук Олександра Юріївна викладач кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації, тел. 063-254-65-34

Члени комісії:

  • Прощаликіна Аліна Миколаївна – доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки
  • Штанько Ірина Володимирівна – провідний фахівець навчально-методичного відділу

Зі спортивно-масової роботи

Голова комісії: Нечипоренко Олена Василівна старший викладач кафедри спортивних дисциплін, тел. 093-990-70-99

Члени комісії:

  • Химич Володимир Йосипович – голова спортивного клубу
  • Пустовалов Віталій Олександрович -завідувач кафедри спортивних ігор ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я

З роботи з дітьми працівників, студентів, аспірантів, докторантів

Голова комісії: Захарченко Марина Василівна доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, тел. 093-966-10-26

Члени комісії:

  • Трояк Яна Олександрівна – фахівець І категорії профкому університету
  • Гармаш Ольга Іванівна – старший викладач кафедри фізичного виховання
  • Куліш Олена Володимирівна – доцент кафедри психології

З соціального та правового захисту

Голова комісії: Кульбашна Олена Анатоліївна доцент кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін, тел. 096-940-45-29

Члени комісії:

  • Ілюха Олександр Володимирович — старший викладач кафедри біології, екології та агротехнологій
  • Михальченко Антоніна Віталіївна – юрисконсульт
  • Волошкевич Геннадій Андрійович – доцент кафедри державно-правових дисциплін
  • Таран Леся Василівна – провідний фахівець планово-фінансового відділу

У справах студентів (детальніше)

Голова комісії: Восканян Сусанна Олександрівна – студентка ІІІ курсу психологічного факультету

Члени комісії:

  • Косменюк Аліна Віталіївна – студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій
  • Бойко Ксенія Олександрівна – студентка ННІ економіки і права
  • Півняк Олександр Олександрович- студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я
  • Вілецька Наталія Віталіївна – студентка ННІ історії і філософії
  • Тітов Денис Андрійович – студент ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва
  • Калашник Карина Сергіївна – студентка ННІ природничих та аграрних наук
  • Загребельна Даша – студентка ФОТІУС
  • Восканян Сусанна Олександрівна – студентка Психологічного факультету
  • Рузаєв Олександр Олександрович- студент ННІ іноземних мов
  • Пархоменко Руслан Вікторович – студент ННІ інформаційних та освітніх технологій