14 жовтня Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначав свою 99-річницю. З цієї нагоди відбулося урочисте засідання Наглядової ради та концерт для працівників університету.
Привітали присутніх з Святом Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва, Днем захисника України та Днем університету ректор університету Олександр Володимирович Черевко та голова Наглядової ради, президент України (2005-2010 рр.) Віктор Андрійович Ющенко та вручили ряду працівникам почесні грамоти і інші відзнаки. Продовжили вітання голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Васильович Шевченко, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Ольга Дем’янівна Жалдак та голова первинної профспілкової організації ЧНУ Анатолій Іванович Стеценко, які вручили грамоти та грошові виплати за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у діяльність первинної профспілкової організації, участь у справі виховання, формування національних цінностей студентів спілчанам: Аврамченко Світлані Михайлівні – завідувачу, кандидату психологічних наук, доценту кафедри прикладної психології психологічного факультету; Кулику Анатолію Михайловичу – директору навчально-спортивного комплексу «Сокирно», Нечипоренко Олені Василівні – голові профбюро, старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я; Пархоменку Руслану Вікторовичу – заступнику голови профкому у справах студентів, студенту 3 курсу навчально-наукового інституту інформаційних та освітній технологій, Демченко Надії Василівні – завідувачу довідково-інформаційного відділом наукової бібліотеки ім. М. Максимовича; Ілюсі Олександру Володимировичу – заступнику голови профкому, кандидату біологічних наук, старшому викладачу кафедри біології, екології та агротехнологій навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук; Касьян Тетяні Костянтинівні – завідувачу кафедри, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва; Євдощенко Дарії Олександрівні – лаборанту кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем; Прокопчук Анні Євгеніївні – фахівцю І категорії відділу інформації та зв’язків з громадськістю; Рузаєву Олександру Олександровичу – заступнику голови профбюро у справах студентів, студенту 3 курсу навчально-наукового інституту іноземних мов.
Крім того, Ольга Дем’янівна оголосила про премією імені народного вчителя О. А. Захаренка Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в розмірі 10 тис. грн., якою нагороджено первинну профспілкову організацію університету за збереження, впровадження і пропаганду педагогічної спадщини видатного педагога.
Родзинкою концерту став виступ інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро» і вокального жіночого тріо «Дежавю» Кіровоградської обласної філармонії, на оплату чого профспілковий комітет університету виділив із свого бюджету 7 тис. грн.