11 вересня 2019 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося традиційне свято «День першокласника» для маленьких школяриків, чиї батьки працюють в нашому закладі. Для 20 дітлахів, які цьогоріч уперше переступили шкільні пороги, була проведена весела, активна, пізнавальна екскурсія за місцем роботи батьків. Першокласників гостинно зустрічали в науковій бібліотеці, музеях університету: зоологічному, археологічному та Музеї рушника. У конференцзалі їх привітали проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко Сергій Валерійович, голова профкому Стеценко Анатолій Іванович та голова комісії профкому з роботи з дітьми працівників, студентів, аспірантів, докторантів університету, мама цьогорічних двох першокласниць Захарченко Марина Василівна. Дітям побажали збагачуватися знаннями, вчитися перемагати труднощі, поважати працю вчителів та цінувати турботу батьків, а через 10 років прийти молодою зміною студентів до нашого університету.
Насамкінець кожен першокласник отримав подарункові набори.