Члени первинної профспілкової організації Черкаського національного, працівники та адміністрація університету відвідали Холодний Яр де побачили цвітіння рідкісного підсніжника складчастого.

Незважаючи на похмуру погоду, поїздка, за словами заступника голови профкому у справах студентів Пархоменка Руслана, не лише естетично збагачувала, а й згуртовувала колектив:

Варто сказати, що такі поїздки не лише елемент естетичного виховання (привіт пари з педагогіки), а вони також роблять колектив міцніше та просто покращують настрій. Сподіваюся, що наступного року вже повний склад комісії у справах студентів відвідає Холодний Яр, можливо навіть не тільки ми а і Студентська рада ЧНУ ім. Б. Хмельницького 😏

З допису на Facebook сторінці Руслана

Варто зазначити, що уже 18-й рік поспіль студенти та викладачі ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету активно долучаються до охорони ранньоквітучих рослин. Основний акцент акції «Первоцвіт» — збереження рідкісної популяції підсніжника складчастого у Холодному Яру.