Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Засідання профкому 29.03.2017 р.

29 березня 2017 р. відбулося чергове засідання профкому Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Присутні затвердили запропонований головою профкому Анатолієм Стеценком проект порядку денного і розпочали засідання зі звіту голови комісії з інформаційної роботи Марини Василенко, яка презентувала результати анкетування студентів щодо їхньої обізнаності і бачення роботи профспілкового руху. За результатами жвавого обговорення було ухвалено рішення продовжити роботу з формування позитивного іміджу Профспілки щодо впровадження новітніх форм і методів інформаційного забезпечення діяльності організації з широким використанням інтернет- та медіаресурсів. Голова профкому поінформував про захід, на якому була ухвалена та підписана Угода між управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаським обкомом Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2021 роки. Також Анатолій Іванович доповів про зміни у структурі наукової бібліотеки, скорочення чисельності штату працівників та пропозицію профкому з цього питання. Були озвучені і затверджені оновлені посадові інструкції апарату профкому. Одноголосно підтримано ініціативу голови ППО студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна щодо звернення до Кабінету Міністрів України про внесення спеціальності 102 Хімія до Переліку спеціальностей (спеціалізацій), за якими академічні стипендії студентам виплачуються у підвищеному розмірі. Комісія зі спортивно-масової роботи прозвітувала про хід підготовки та проведення спортивних дитячих змагань «Веселі старти». Голова комісії по роботі зі студентами Катерина Чмирь проінформувала учасників засідання про підготовку фотоконкурсу студентських робіт та вечірки «Нappy students». Ідеї студентства були підтримані одноголосно. Були розглянуті 28 звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на лікування, оздоровлення, у зв`язку з народженням дітей або трагічними сімейними обставинами. З профбюджету на ці потреби виділено кошти в сумі 9 тис. грн. Наступне засідання профкому заплановане на останній тиждень квітня.

Профспілки вимагають мораторію на підвищення ціни на газ і тарифів на ЖКП

Федерація профспілок України висловлює категоричний протест проти ухваленого 28 березня 2017 року рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу».

Грубо нехтуючи положеннями Генеральної угоди, рішеннями Національної тристоронньої соціально-економічної ради, дорученнями Уряду, принципами соціального діалогу, регулятором без обговорення з соціальними партнерами за декілька днів до вступу в силу вчергове ухвалено рішення, що несе загрозу для добробуту громадян, економічної і соціальної стабільності держави.

Встановлення фіксованої «абонплати» для населення та промисловості за користування газотранспортними та газорозподільними мережами, що є стратегічним інфраструктурним ресурсом держави, ще здорожчить вартість енергоносіїв, зведуть нанівець усі зусилля з енергозбереження та диверсифікації енергоносіїв, стануть черговим бар’єром соціально-економічного оздоровлення України.

Профспілки вимагають:

– негайного скасування прийнятого НКРЕКП рішення та накладення мораторію на підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги без проведення належного громадського обговорення та погодження із соціальними партнерами;

– притягнення до відповідальності винних посадових осіб НКРЕКП аж до їх звільнення із займаних посад;

– широкого обговорення національної тарифної політики в Парламенті та Уряді із залученням громадськості, експертів, сторін соціального діалогу.

У разі нехтування цими вимогами, ФПУ разом з іншими профоб’єднаннями і громадськими організаціями рішуче виступить на захист інтересів спілчан, включаючи ініціювання масових акцій протесту.

https://pon.org.ua/novyny/5552-profsplki-vimagayut-moratoryu-na-pdvischennya-cni-na-gaz-tarifv-na-zhkp.html 

Весілі старти!

У спортивній залі навчального корпусу № 2 вже 14 років поспіль відбулося дитяче спортивне свято «Веслелі старти».

У заході взяла участь 51 дитина працівників університету. Учасники змагань були розподілені за віком на команди. У результаті шалених і пристрасних баталій перемогу одержали всі - учасники змагань,  їхні батьки, які емоційно вболівали за своїх нащадків, й інші присутні.

Вітали дітей директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко та заступник голови профкому Олена Новікова.

Організатором заходу традиційно виступив комітет Первинної профспілкової організації ЧНУ, від якого діти отримали цікаві подарунки.

Безпосередньо свято на високому професійному рівні забезпечили студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я під керівництвом викладачів Віталія Пустовалова, Олени Нечипоренко та Ольги Атамась.

 

Тож свято вдалося, а перемогу здобули найспритніші! На заході царювали гарний настрій, позитивні емоції й дружба!

http://www.cdu.edu.ua/news/3455-holovne-shcho-ditiam-i-batkam-podobaietsia.html

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top