Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

26 жовтня 2016 р.відбулося засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Засідання розпочалося з того, що голова профкому Анатолій Стеценко та та голова ради ветеранів Віра Бойко вшанували ветеранів університету, які припинили трудову діяльність у 2016 році, та вручили їм подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення і розбудову університету, а також передали грошові заохочення від профкому. 
Після вшанування ветеранів члени профкому перейшли до розгляду основних питань порядку денного. Бухгалтер профкому Ольга Рябоконь доповіла про виконання профбюджету первинної профспілкової організації ЧНУ ім. Б. Хмельницького за 9 місяців 2016 року, що знайшло підтвердження у протоколі ревізійної комісії, озвученого головою комісії Катериною Гривачевською.
Обговорено важливе та складне питання щодо заяв науково-педагогічних працівників стосовно навчального навантаження викладачів. Прийнято рішення доручити голові профкому ППО ЧНУ звернути увагу адміністрації університету на необхідність забезпечення навчального процесу науково-педагогічними працівниками відповідної кваліфікації та відповідними ставками.
Членами профкому обговорено питання преміювання науково-педагогічних працівників за досягнення в науковій діяльності, що є важливою складовою розвитку університету в умовах перманентної відсутності фінансування наукової діяльності та водночас постійного зростання вимог до її показників.
Було розглянуто ряд питань, що стосуються студентства. Про особливості забезпечення студентів університету стипендіями та очікувані перспективи доповіла бухгалтер університету Любов Прутас. Заступник голови комісії по роботі зі студентами Катерина Чмирь представила проект святкування Дня студента, запропонувавши провести огляд-конкурс «Краща кімната гуртожитку», спортивні змагання між командами гуртожитків «Студентські забави» та тематичний вечірній бал. Члени профкому одноголосно підтримали ідею студентства. У вересні-жовтні було проведено вступну компанію 1-го курсу в члени Профспілки працівників освіти і науки та зроблено відповідний аналіз, про що доповіла заступник голови профкому Марія Курченко. У планах профкому передбачено проведення навчання профгрупоргів 1-го курсу в листопаді 2016 року.
Присутні розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 7300,00 грн.
Наступне засідання профкому заплановане на кінець листопада.

Молоді художники вражають!

Молоді художники вражають!
У міському парку Перемоги 4 жовтня серед студентів 1- 6 курсів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відбувся І етап І туру університетської студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (Живопис). 
Профспілка не залишилася осторонь та долучилася до вітань учасників цього заходу і трьом переможцям в номінаціях за відчуття колориту, вдалу композицію, техніки виконання вручено сертифікати на суму 200,00 грн. кожний, а саме: Соколенко Дар’ї – студентці 6-го курсу, Зикову Богдану – студенту 3-го курсу, Орловській Анастасії – студентці 3-го курсу.

Розширено перелік посад педпрацівників, які мають право на пенсію за вислугу років

 Постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 954 внесено зміни до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 909.

Зазначеною постановою Уряду надано право на пенсію за вислугу років асистентам вихователів, які працюють в інклюзивних групах дошкільних навчальних закладів. Крім того, перелік посад працівників дошкільних навчальних закладів, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, доповнено посадою директора.

При цьому варто зазначити, що Порядком надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 346, а також Додатком 9 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» в дошкільних навчальних закладах передбачено назву посади «завідувач».

Під час погодження проекту постанови КМУ № 954 ЦК Профспілки наголошував на необхідності приведення норм постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 346 у відповідність до статті 20 Закону України «Про дошкільну освіту» з тим, щоб працівники, які обійматимуть посаду директора таких типів дошкільних навчальних закладів, як ясла-садки, садки, ясла, мали право на щорічну відпустку тривалістю 42 календарних дні, як і ті, що обіймають посаду завідувача.

Наголошувалось також на необхідності внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. № 557, Схемою тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників дитячих дошкільних навчальних закладів усіх типів і найменувань (крім дитячих будинків), затвердженою додатком 9, передбачено тарифні розряди за посадою «завідувач».

 

 http://pon.org.ua/novyny/5335-rozshireno-perelk-posad-pedpracvnikv-yak-mayut-pravo-na-pensyu-za-vislugu-rokv.html

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top