Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

жовт. 30, 2018

Засідання профкому

24 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання профспілкового комітету університету. 
Голова профкому Анатолій Стеценко повідомив, що 7 листопада 2018 року планується проведення розширеного засідання Ради вищої школи Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України з теми: «Актуальні питання діяльності вищої школи». Профкомом прийняте рішення провести круглий стіл для визначення шляхів вирішення проблемних питань у діяльності університету та делегувати на засідання Ради т.в.о. заступника голови профкому Олександра Ілюху.
Згідно з планом роботи ППО ЧНУ ім. Б. Хмельницького комісія з соціального та правового захисту (голова комісії Ігор Фареній) провела перевірку стану ведення трудових книжок працівників закладу. Як повідомив Ігор Анатолійович, всі записи ведуться вчасно та акуратно згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, яка затверджена наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 р. № 58, тому зауважень і нарікань не має.
Розглянуто ряд питань щодо організації і проведення культурно-масових заходів, а саме: «День студента», навчання профактиву «Формування позитивного іміджу профспілкового лідера», перегляд концерту «Ліга сміху». На їх проведення затверджені відповідні кошториси.
Для працівників університету заплановано проведення семінару з питання пенсії, для чого запрошено посадових осіб Пенсійного фонду України у місті Черкаси та Черкаської області.
Розпочалася підготовка та організація різдвяних і новорічних свят на забезпечення яких профком дав згоду.
Розглянуто звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги, на що ухвалено рішення про виділення з профбюджету коштів у сумі 5 тис. грн.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top