Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

серп. 08, 2018

Завершилася чергова зміна університетського табору «Дніпровська хвиля»

Оздоровчий табір «Дніпровська хвиля» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завершив свою цьогорічну зміну. Кілька щасливих тижнів у ньому провели дітиспівробітників університету. Свято прощання з табором було яскравим, веселим і водночас трішки сумним.

Анатолій Стеценко, голова профспілкового комітету університету, розповів, що успіхом цей проект завдячує насамперед досвідченим фахівцям і кращим студентам ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва та ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я. Профком взяв на себе матеріальне забезпечення роботи табору, а адміністрація університету допомогла з приміщенням, технічними засобами.

Від імені усіх батьків зі словами подяки до працівників табору та адміністрації університету звернулася доцент Черкаського національного Оксана Вертипорох. Вона наголосила, що у таборі діти не лише оздоровлюються, а й розвиваються та розкривають власні таланти.

Засмаглі і відпочилі діти на концерті демонстрували батькам, дідусям і бабусям те, чому їх навчили вихователі. Юні артисти співали, танцювали та декламували віршіа на завершення заходу дітвора оплесками вітала усіх, хто упродовж трьох тижнів робив їхнє життя в таборі незабутнім та веселим.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top