Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

серп. 08, 2018

Оздоровчий табір «Дніпровська хвиля - 2018» розпочав роботу

На базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького тадиційно розпочав свою роботу оздоровчий табір «Дніпровська хвиля — 2018». У ньому вже четвертий рік оздоровлюються діти працівників навчального закладу

Адміністрація університету надала приміщення для розташування табору, забезпечила організаторів технічними засобами та всім необхідним. Майже весь обсяг фінансового забезпечення взяв на себе профком навчального закладу.

До педагогічного процесу залучено досвідчених фахівців і кращих студентів навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, а також фізичної культури, спорту і здоров’я.

До дітей та присутніх батьків із вітальним словом звернулися представники університету: перший проректор Черкаського національного Василь Мойсієнко та голова профкому Анатолій Стеценко. Зокрема, Василь Миколайович наголосив, що час, проведений у таборі, залишить у дітей позитивні враження, а для студентів стане гарною і продуктивною практикою.

Під час урочистого відкриття загони табору презентували свої назви, продемонструвавши готовність до активного відпочинку. Діти декламували вірші про літо та відпочинок, співали й танцювали.

Родзинкою цьогорічного відкриття стала екскурсія дітей до Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота «Оршанець». Тут кожен мав можливість оглянути військову техніку, взяти участь у цікавому квесті та весело провести час у колі своїх однолітків.

 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: Аліна Піскова, студентка 1 курсу ННІ УФСК
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top