Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

трав. 23, 2018

День науки в університеті

18 травня 2018 р. у Черкаському національному університеті відбувся традиційний День науки, який єднає як провідних вчених, так і студентів, які щойно розпочали пізнавати науку. 
Про підсумки і досягнення викладачів-науковців, подальше спрямування досліджень в університеті розповів у своєму вітальному слові ректор Олександр Черевко, зазначивши актуальність проведення подібних заходів, адже прогрес багатьох галузей є заслугою, зокрема, саме сучасних викладачів. Найкращих науковців закладу було нагороджено Почесними грамотами університету та грошовими преміями. 
Також до привітань приєднався голова первинної профспілкової організації Анатолій Стеценко, який за значні досягнення в науковій роботі, активну діяльність у первинній профспілковій організації та з нагоди Дня науки нагородив Почесними грамотами і грошовими преміями доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри туризму і готельно-ресторанної справи ННІ економіки і права Станіславу Пасєку, доктора історичних наук, професора, профгрупорга кафедри історії України ННІ історії і філософії Ларису Синявську, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української літератури та компаративістики, секретаря вченої ради, голову профбюро ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксану Вертипорох, кандидата історичних наук, доцента, директора наукової бібліотеки імені М. Максимовича, члена президії обкому Профспілки Григорія Голиша. Подяки та грошові премії вручені також завідувачу аспірантури Тамарі Терентьєвій та провідному фахівцю аспірантури Галині Смаглій.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top