Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

квіт. 26, 2018

Проведено семінар для громадських інспекторів з охорони праці та керівників підрозділів університету

24 квітня 2018 р. в конференц-залі Черкаського національного університету за ініціативи профкому та організаційної підтримки ректорату був проведений семінар для громадських інспекторів з охорони праці та керівників підрозділів. Під час цієї зустрічі були заслухані доповіді старшого викладача кафедри прикладної психології  Нечипоренка Олега Васильовича, який є офіційним представником профспілки з питань охорони праці, і заввідділом соціального захисту та охорони праці обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України в Черкаській області Берестового Івана Федоровича.

Основні питання, яким доповідачі приділили увагу, стосувалися сучасного стану умов, безпеки праці, виробничого травматизму і професійної захворюваності в Україні та основних напрямів роботи профспілок з цих питань, основним проблемам та шляхам їх вирішення. Крім того, Олег Васильович поділився власним досвідом і враженнями, які отримав від участі у навчанні технічних інспекторів з питань охорони праці первинних профспілкових організацій, що було нещодавно проведено Федерацією Профспілок України. Берестовий І. Ф. висвітлив проблеми, які сьогодні перешкоджають якісному громадському контролю за станом охорони праці, озвучив проблемні місця в законодавсті щодо охорони праці. 

Після обговорення доповідей і питань, присутнім були надані вичерпні відповіді та практичні поради. Також учасники семінару висунули профкому ряд пропозицій, реалізація та вивчення яких мають покращити стан охорони праці в університеті. 

На завершення семінару голова профкому Стеценко Анатолій Іванович наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я людини, тому необхідно всім постійно дотримуватися чинних правил і інструкцій з охорони праці з метою упередження нещасних випадків чи хвороби працівників і студентів.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top