Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

груд. 04, 2017

Семінар-тренінг з інформаційних питань

З 30 листопада по 01 грудня 2017 року для представників членських організацій ФПУ, які відповідають за інформаційну роботу та редакторів профспілкових ЗМІ, відбувся семінар-тренінг на базі навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області. У роботі семінару взяли участь 28 представників з різних регіонів України. Від Черкаської області делеговано фахівеця первинної профспілкової організації  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, голову Молодіжної ради Федерації Профспілок Черкаської області Людмилу Болотову.

Відповідно до порядку денного семінару тренер з Білорусії Андрій Стрижак провів тренінги на тему: «Блогосфера: поняття, види. Особливості діяльності профспілкових блогерів», «Вплив профспілкових блогерів у формування громадської думки», «Можливість блогерів в організації інформаційних кампаній профспілок». Тренер: Ілля Юрченко провів тренінг на тему «Особливості роботи в соціальних мережах та їх використання у профспілковій діяльності».

Два дні роботи пройшли надзвичайно активно й були насичені живим спілкуванням. Учасникам надано відповідні матеріали та методичні поради щодо співпраці із ЗМІ, що мають сприяти подальшому покращенню роботи профспілок.

 

 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top