Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

жовт. 27, 2017

Відбулося засідання профкому

25 жовтня 2016 р. відбулося чергове засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перш за все голова профкому Анатолій Стеценко звітував про участь у семінарі голів первинних профспілкових організацій працівників вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, який відбувся в м. Києві. Членам профкому було оголошено про заплановану на 14 листопада 2017 р. Всеукраїнську профспілкову акцію протесту. Серед основних вимог цього заходу, що висуваються владі країни освітянською профспілковою громадськістю, є забезпечення гідного рівня оплати праці науково-педагогічним працівникам, збільшення обсягів видатків на виплату академічних стипендій студентам тощо.

Особливий акцент уваги присутніх очільник профкому зробив на питанні представництва підрозділів університету в Профспілці працівників освіти і науки, зазначивши головам профбюро та членам профкому про необхідність постійної мотивації профспілкового членства, зокрема, шляхом інформування про роботу первинки і Профспілки загалом.

Присутніми було розглянуто ряд питань, що стосуються студентства. Заступник голови профкому з роботи зі студентами Катерина Чмирь оприлюднила проект заходів святкування Міжнародного дня студента. Члени профкому підтримали ці пропозиції. У вересні-жовтні було проведено вступну кампанію 1-го курсу в члени Профспілки працівників освіти і науки. У планах профкому передбачено проведення в листопаді 2017 року навчання профгрупоргів 1-го курсу із залученням відомих модераторів Черкащини та голів профбюро.

У ході обговорення було затверджено Положення про огляд-конкурс на кращу роботу профбюро ННІ, факультетів та бібліотеки ім. М. Максимовича.

Присутніми було прийнято рішення щодо проведення передплати періодичних профспілкових видань.

Члени профкому розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 6500,00 грн.

Наступне засідання профкому заплановане на кінець листопада. 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top