Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

черв. 22, 2017

Відбулося засідання профкому

         20 червня відбулося останнє в цьому навчальному році засідання комітету первинної профспілкової організації Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Членам профкому був запропонований невеликий за обсягом, але насичений важливими питаннями проект порядку денного.

Засідання профкому розпочалося зі звіту голови ревізійної комісії Катерини Гривачевської з виконання профспілкового бюджету за 5 місяців 2017 року. Відповідний акт, який був попередньо розглянутий і схвалений членами ревізійної комісії, за результатами обговорення був підтриманий членами профкому одноголосно.

Жваве обговорення викликало серед присутніх голів профбюро питання про попередній розподіл ставок навчально-педагогічних працівників. У результаті дискусії було ухвалене рішення про звернення до Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, в якому викласти пропозиції щодо нівелювання негативного впливу на стабільність діяльності трудового колективу університету, як наслідок нововеденних державних нормативних актів. Для .підготовки такого звернення створено робочу групу у складі 5 осіб.

Також члени профкому були ознайомлені з пропозицією комісії профкому по роботі з дітьми співробітників, аспірантів, докторантів і студентів щодо грошової виплати керівному складу і обслуговуючому персоналу табору «Дніпровські хвилі» за результатами роботи табірної зміни. Це рішення було підтримано одноголосно.

Голова профкому Анатолій Стеценко озвучив постанови, прийняті в робочому порядку – про надання фінансової допомоги народному ансамблю «Черкащанка» для участі в VII Міжнародному фольклорному фестивалю «Квітка сонця» та про передплату періодичних видань на ІІ півріччя 2017 року.

 

Присутні розглянули звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування та у зв’язку з народженням дитини. 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top