Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Перегляд документально фільму “Міф”

Профком Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького пропонує всім бажаючим переглянути документальний фільм “Міф”, який у прокаті з 08.02.18 р. у ТРЦ «Любава».

Це історія про яскраве життя і трагічну смерть Василя Сліпака "Міфа" –  українського оперного співака зі світовим ім'ям і унікальним голосом.

Він покинув велику сцену в Парижі, щоб стати воїном і віддав життя, захищаючи Україну. Реальна історія героїзму і самопожертви вразить в саме серце кожного та змусить задуматися над власним життям.

Студенти, які є членами профспілки, мають можливість відвідати кіносеанс за рахунок профкому. Запис проводиться у каб. 127, навчальний корпус №1 або за телефоном: +380969496207; +380633512440 (Людмила Андріївна).

 

Не зволікай, кількість безкоштовних квитків обмежена.

Проведене засідання профкому

14 лютого 2018 р. відбулося чергове засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Розпочав засідання голова профкому Анатолій Стеценко з пропозиції кооптувати в члени профкому і затвердити головою профбюро ННІ природничих наук Іллюху Олександра Володимировича замість Конограя Володимира Анатолійовича, який змінив основне місце роботи. Кандидатура Іллюхи О. В. була затверджена присутніми одноголосно. Також голова профкому проінформував про роботу президії обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України в Черкаській області, до участі в якій він був запрошений.

Окремим блоком очільником профспілки були представлені питання, що стосувалися підготовки до звітної профспілкової конференції. Для затвердження присутнім були запропоновані проекти звітних доповідей голови профкому і голови ревізійної комісії.  Також члени профкому погодили кошторис витрат з профбюджету на 2017 р. і 2018 р., ліміт залишку коштів у касі.

Присутніми було розглянуто ряд питань, затверджених в робочому порядку, що стосувалися харчування малозабезпечених студентів, організації  екскурсії до Водяників, виділення грошової допомоги ювілярам та по смерті батьків співробітників.

Члени профкому розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на лікування та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 9 тис. грн.

Наступне засідання профкому заплановане на кінець березня. 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top