Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

лют. 20, 2017

Всеукраїнський семінар лідерів студентського профспілкового руху

З 15 по 17 лютого 2017 року в місті Києві, на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення «Пуща-Водиця» відбувся семінар для лідерів студентського профспілкового руху. Організатором семінару виступив ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, модераторами були заступники голови профспілки Сергій Романюк та Ольга Чабанюк. Захід відвідали понад 70 представників університетських профспілкових організацій з усієї країни.

У роботі семінару взяли участь голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, народний депутат Ірина Константевич, начальник відділу планування та фінансування вищих навчальних закладів Ірина Ісаєва, начальник відділу удосконаленні і моніторингу соціальної допомоги Департаменту державної соціальної допомоги Любов Ніколаєва.

За три дні роботи профспілкові організатори розглянули низку важливих питань сьогодення, серед яких:

                   пріоритетні напрями молодіжної політики в сучасних умовах;

                   зміни в стипендіальному забезпеченні;

                   імплементація норм Закону України «Про вищу освіту» в частині прав, гарантій, обов’язків здобувачів вищої освіти;

                   сприяння отриманню субсидій для сплати комунальних послуг за проживання в гуртожитках.

Первинну профспілкову організацію Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького представляли заступник голови профкому по роботі із студентами Катерина Чмирь та фахівець профкому Людмила Анурова.  

Своїми враження від заходу поділилася Катерина:

 

«Для мене ця поїздка стала і пізнавальною, і корисно, і цікавою.  Поспілкувавшись з представниками влади та керівниками профспілкового руху я стала більш орієнтуватися в законодавчих актах, що  в подальшому можна використати для захисту студента. Я отримала великий досвід від спілкування з колегами і як студентський профспілковий лідер, розробила для себе план подальших дій, задля посилення роботи профспілкової студентської комісії та піднесення значимості профспілки університету».

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top