Змагання «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О. В. Тканка», присвячені 78-й річниці визволення Черкас від нацистських окупантів, проходять у легкоатлетичному манежі м. Черкаси.

Це щорічні змагання, які проводяться серед легкоатлетів за ініціативи ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та за участю провідних легкоатлетів України.

У змаганнях беруть участь команди ЧНУ ім. Б. Хмельницького; Черкаського політехнічного технікуму; Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля; Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка; Центральноукраїнського національного технічного університету; Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Перемогу виборюють спортсмени з Києва, Вінниці, Кременчука, Корсунь-Шевченківського та Сміли.