Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Положення про профспілкового групового організатора

(профгрупорга)

 

I. Загальні положення

1.1. У первинній профспілковій організації на підставі статуту профспілки та за рішенням профспілкового комітету утворюються профспілкові групи (далі - профгрупи) в академічних групах, структурних підрозділах університету, на кафедрах за наявності в них не менше трьох членів профспілки.

1.2. Для ведення поточної роботи на загальних зборах профгрупи відкритим голосуванням обирається профспілковий груповий організатор (профгрупорг).

1.3. На допомогу профгрупоргу на загальних зборах профгрупи можуть обиратися заступник (заступники) профгрупорга, уповноважений з питань соціального захисту, громадський інспектор з охорони праці, культорганізатор, фізкультурний організатор тощо.

1.4. Профспілковий груповий організатор (профгрупорг), його заступник обираються терміном до 5 років.

Функціонування та порядок поселення в гуртожитки в Україні регулюється Житловим кодексом України (ЖКУ, стаття 127), Положенням про студентський гуртожиток, що розроблено навчальним закладом у відповідності з Типовим Положенням та Правилами та умовами проживання в гуртожитку.

ЖКУ встановлює загальні вимоги до гуртожитків. Для студентських гуртожитків важливими є 5 положень:

  1. Заселення до гуртожитку дозволяється лише після затвердження органами санітарно-епідеміологічної служби. Це означає, що гуртожиток підпадає під щорічну перевірку відповідності санітарним нормам.
  2. Проживання в гуртожитку є платним. Один з обов’язків студента(-ки) – вчасно та у повному обсязі сплатити за це житло, інакше студента(-ку) можуть позбавити права на проживання.
  3. Гуртожиток має бути укомплектований меблями і необхідним інвентарем, студентам має бути забезпечено надання побутових послуг (прасування, прання) і виділено приміщення для цих цілей. Студент не повинен витрачати власні кошти на купівлю меблів чи інвентаря в гуртожиток.
  4. Обслуговування гуртожитку, в тому числі прибирання, чергування, адміністрування, здійснює спеціальний штатний персонал, тобто студенти не можуть залучатися до цієї роботи.
  5. Внутрішній розпорядок у гуртожитках встановлюється правилами, затвердженими адміністрацією ВНЗ. Вона ж визначає правила проживання в гуртожитках у літній період.

Cуспільні відносини у галузі навчання, виховання, професійної підготовки громадян України, а саме: організаційні, фінансові та інші засади функціонування системи вищої освіти, умови для самореалізації особистості студентів, забезпечення потреб суспільства і держави у кваліфікованих фахівцях врегулювано Законами України "Про освіту" та "Про вищу освіту".

Права і обов’язки студентів визначені статтями 51, 52 Закону України ”Про освіту” та 62, 63 Закону України «Про вищу освіту».

Особи, які навчаються мають право на:

1) вибір форми навчання під час вступу до вищого навчального закладу;

2) безпечні і нешкідливі умови навчання, праці та побуту;

3) трудову діяльність у позанавчальний час;

Соціальний паспорт студента

1. Прізвище Ім'я По батькові (повністю);

3. № студ. квиток ;

4. Основа навчання (бюджет. / контр.);

5. Паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий);

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top