Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: березня 2018

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України за підсумками роботи Президії спрямував листи до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Федерації профспілок України з приводу необхідності вжиття заходів для поліпшення стану фінансового забезпечення закладів і установ освіти, дотриманням трудових прав педагогічних працівників цих закладів, необхідністю підвищення рівня оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти, інших установ і закладів освіти.

Аналогічний лист також направлено до профільного міністерства.

Як уже повідомлялося, питання стану фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів освіти в умовах запровадження Закону України «Про освіту» в 2018 році було розглянуто президією ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, яка відбулася 27 лютого 2018 року.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Із нагоди Міжнародного дня жінок працівниці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали заслужені відзнаки.

Почесними грамотами Черкаської обласної ради за високий професіоналізм, плідну працю, активну громадську діяльність нагородили Вікторію Уманську — завідувача, доцента кафедри економіки підприємства, обліку і аудиту та Ганну Клименко — доцента кафедри української літератури та компаративістики.

За високий професіоналізм, плідну працю, активну громадську діяльність нагрудним знаком «Почесна відзнака ректора» нагородили доцента кафедри початкової освіти Валентину Мовчан та доцента кафедри інформаційних технологій Світлану Бєсєдіну.

Почесні грамоти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали Вікторія Осипенко, доцент кафедри біології та біохімії; Тамара Славінська, старший викладач кафедри психології, глибинної корекції та реабілітації; Галина Луценко, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій; Олена Сухушин — доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, заступник директора з виховної роботи ННІ історії і філософії; Катерина Гривачевська — завідувач складу; Зінаїда Ряба — провідний фахівець бухгалтерської служби; Світлана Битко — провідний фахівець відділу кадрів.

Викладача кафедри фонетики та граматики англійської мови Ольгу Афанасьєву, провідного бібліотекаря наукової бібліотеки імені М. Максимовича Юлію Кажукало, фахівця навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я Валентину Богуш, фахівця з публічних закупівель відділу матеріально-технічного постачання Аллу Ляльку, секретаря приймальної керівників Олену Білу, фахівця аспірантури Юлію Пасічну нагородили Подякою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Почесною грамотою комітету первинної профспілкової організації імені Богдана Хмельницького відзначили Марину Василенко — доцента кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання навчально-наукового інституту іноземних мов; Юлію Гребенович — старшого викладача кафедри інформаційних систем та медичних технологій факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем; Тетяну Запорожець — доктора фізико-математичних наук, директора навчально-наукового центру фізико-хімічних досліджень; Олену Нечипоренко — старшого викладача кафедри спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров`я; Людмилу Піньковську — завідувача навчальної лабораторії фізичної і медичної реабілітації; Аліну Прощаликіну — доцента кафедри економічної теорії і міжнародної економіки навчально-наукового інституту економіки і права; Лесю Таран — фахівця планово-фінансового відділу.

Вітаючи жіноцтво, ректор університету, Олександр Черевко подякував за плідну працю і побажав подальших успіхів на благо alma mater.

 

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Святковий концерт «Найчарівнішим українкам» подарували жіноцтву Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

В оновленій актовій залі університету представниць прекрасної статі вітали студенти, викладачі та випускники ЧНУ ім. Б. Хмельницького, а також творчі колективи Черкас.

Із вітальним словом до запрошених звернувся ректор університету Олександр Черевко. Він нагадав, що в колективі Черкаського національного працює 64 % жінок, а серед студентів — 67 % представниць прекрасної статі. Передовсім згадав тих, хто своє життя присвятив навчальному закладу. Багато хто з них розділив свято з колегами, завітавши до університету. Усім їм — і старшому, і молодшому поколінню викладачів, і студенткам — Олександр Володимирович присвятив уривок із книги «Світло семи днів» свого товариша, відомого письменника Мирослава Дочинця «Анкета жінки».

Після проникливих слів про жінку ректор щиро подякував усім за працю й нагородив почесними грамотами та відзнаками.

До організації святкових заходів долучився профспілковий комітет ЧНУ. Представниць прекрасної статі привітав голова профкому Анатолій Стеценко. До грамот і теплих слів цьогоріч додалися й 10 подарункових сертифікатів, які розіграли у лотерею.

Привітав жінок університету настоятель церкви Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Андрій Шиманович. Він нагадав, що саме християнство піднесло жінку на ту висоту, яку вона по праву займає в сучасному суспільстві.

Із мистецькими дарунками виступили ансамбль бального танцю «Алегро», чоловічий квартет «Орфей» Черкаського міського будинку культури імені І. Кулика, шоу-балет «Анфас» (м. Черкаси), маестро Микола Євпак, Владислав Придатченко.

Приємним сюрпризом став виступ давніх друзів університету акторів Черкаського драматичного театру імені Тараса Шевченка Олега Телятника, Юрія Прокопчука, Олени Ластівки та балетної групи.

Порадували глядачів і мистецькі колективи Черкаського національного: ансамбль народного танцю «Черкащанка», дівочий вокальний гурт «Серця трьох», актори театральної студії «ДівАн».

Випускники Черкаського національного також підготували жінкам ЧНУ пісенні дарунки. Гарячими оплесками зустріли глядачі сільського голову села Подільське Золотоніського району Артема Кухаренка, який лише торік отримав диплом магістра.

«Я розучив цю пісню спеціально для вас, — звернувся він до своїх викладачів. — Дякую вам за все, я завжди буду з теплотою згадувати роки, проведені в університеті!»

Родзинкою свята став проект навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій та Музею українського рушника «Вишивана магія жіночої душі». Його автори — директор музею Наталія Ярмоленко, директор інституту Ігор Погрібний та начальник відділу виховної роботи ЧНУ Людмила Солодка. Кожен охочий мав змогу оглянути експозицію вишитих рушників із колекції музею та зробити фото на згадку.

Концерт «Найчарівнішим українкам» — це творчий дарунок жінкам університету його режисера Лідії Зайнчківської, звукооператора Анни Прокопчук та нової студії ведучих ЧНУ.

 Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Більше фото ви можете переглянути https://drive.google.com/drive/folders/1LrZc2YyC32pGj_9cAVWMb8DoRGX7wdE0
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України за підсумками Президії, яка відбулася 27 лютого 2018 року, спрямував листи до усіх обласних рад та обласних державних адміністрацій з приводу необхідності вжиття заходів для поліпшення стану фінансового забезпечення закладів і установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів, підвищенням рівня оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної освіти, інших установ і закладів освіти, дотриманням трудових прав педагогічних працівників цих закладів.

Профспілка сподівається, що місцева влада вживатиме заходів та дій, спрямованих на використання залишків освітньої субвенції, що утворилася на 1 січня 2018 року, виключно на оплату праці педагогічних працівників, не допускаючи її утворення у фінансовому році, а також обов’язкове спрямування її виключно на оплату праці педагогічних працівників, як захищеної статті державного бюджету.

Також розраховуємо на підтримку облрад та ОДА у вирішенні питання дотримання вимог статті 61 закону «Про освіту» щодо розміру посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердження Урядом їх схеми, оскільки станом на 1 січня 2018 року найнижчий посадовий оклад педагогічного працівника закладу загальної середньої освіти, вдвічі нижчий від передбаченого прикінцевими положеннями закону.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top