Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: жовтня 2018

За результатами зустрічі Віце-прем’єр-міністра України П.В. Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року надано низку доручень.

Так, міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади доручено особисто провести зустріч з представниками галузевих профспілок та їх об’єднань для обговорення проблемних питань і вироблення узгоджених пропозицій щодо їх вирішення.

Про проведену роботу до 9 листопада 2018 року поінформувати Міністерство соціальної політики України задля узагальнення інформації та інформування Кабінету Міністрів до 15 листопада 2018 року.

Мінфіну, Мінсоцполітики, Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я  та Міненерговугілля доручено під час доопрацювання проекту Державного бюджету України на 2019 рік до другого читання провести додаткові консультації з представниками профспілок щодо можливості врахування пропозицій Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Про проведену роботу поінформувати Кабінет Міністрів до 15 листопада 2018 року.

За матеріалами ФПУ

Вівторок, 30 жовтня 2018 08:13

Засідання профкому

24 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання профспілкового комітету університету. 
Голова профкому Анатолій Стеценко повідомив, що 7 листопада 2018 року планується проведення розширеного засідання Ради вищої школи Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України з теми: «Актуальні питання діяльності вищої школи». Профкомом прийняте рішення провести круглий стіл для визначення шляхів вирішення проблемних питань у діяльності університету та делегувати на засідання Ради т.в.о. заступника голови профкому Олександра Ілюху.
Згідно з планом роботи ППО ЧНУ ім. Б. Хмельницького комісія з соціального та правового захисту (голова комісії Ігор Фареній) провела перевірку стану ведення трудових книжок працівників закладу. Як повідомив Ігор Анатолійович, всі записи ведуться вчасно та акуратно згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, яка затверджена наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 р. № 58, тому зауважень і нарікань не має.
Розглянуто ряд питань щодо організації і проведення культурно-масових заходів, а саме: «День студента», навчання профактиву «Формування позитивного іміджу профспілкового лідера», перегляд концерту «Ліга сміху». На їх проведення затверджені відповідні кошториси.
Для працівників університету заплановано проведення семінару з питання пенсії, для чого запрошено посадових осіб Пенсійного фонду України у місті Черкаси та Черкаської області.
Розпочалася підготовка та організація різдвяних і новорічних свят на забезпечення яких профком дав згоду.
Розглянуто звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги, на що ухвалено рішення про виділення з профбюджету коштів у сумі 5 тис. грн.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top