Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: січня 2018

За ініціативи Молодіжної ради Федерації профспілок України та підтримки «Центру Солідарності в Україні» в місті Харкові з 17 по 20 січня 2018 року на базі Державного підприємства «ХМЗ «ФЕД» відбувся семінар «Розвиток профспілок у період змін. Фактор молоді», на якому були присутні50 молодих профлідерів з усіх регіонів України. Безпосередніми організаторами заходу виступили Антон Смородін (Молодіжна рада ФПУ) та Нестор Махнатий («Трудові Ініціативи»).

Спікери та модератори заходу Віталій Копиші Володимир Ковальчуку форматі інформативних та продуктивних майстер-класів залучили аудиторію до досить ґрунтовного обговорення таких важливих тем, як:

-     Криза та кризова ситуація

-     Корпоративна культура профспілок, історія, традиції, цінності та стиль спілкування

-     Самомотивація та робота в стані «потоку»

-     Інформаційна кампанія

-     Імідж та компетентність сучасного профспілкового лідера

У ході командної роботи здійснювали пошук відповідей на запитання: «Чи відповідає корпоративна культура профспілок викликам сучасності?», «Чи треба миритися зі згубними іміджевими стереотипами?», «Як «завести» себе на плідну роботу?», «Які інформаційні кампанії нам потрібні?», «За якими показниками можна оцінити ефективність профспілки?», і, найголовніше, «Чи здатна молодь зупинити негативні тенденції в профспілковому русі?».

Були розкриті різновиди криз у профспілкових організаціях та різні варіанти виходу з них. Моделювалися приклади ефективної командної роботи. Присутні мали змогу розширити своє уявлення про те, в яких випадках корпоративна культура допомагає, або заважає досягненню цілей. Такий важливий аспект корпоративної культури, як стиль спілкування та переговорів, обговорювався у ході рольової гри в командах. Розбиралися різні види поведінки керівників та методи переговорів з ними. Були розглянуті засоби мотивації до діяльності. Уході групової роботи кожна команда готувала та презентувала свої ідеї щодо проведення інформаційної кампанії.

Робота в командах та рольові ігри дали змогу розкритися кожному учаснику семінару та почути багато різних думок щодо проблемних питань, які виникають у профспілках. Присутні мали можливість поділитися власним досвідом. Окрім навчання, спікери влаштовували відпочинок у формі різноманітних ігор на формування вміння встановлювати зоровий контакт та на розвиток жестикуляції.

Для мене такий досвід та знання, які я отримала на цьому семінарі, є новими та надзвичайно корисними. Тому такі заходи для молоді потрібно організовувати час від часу. Адже саме на них студентські профспілкові лідери мають змогу набути спеціальних знань, налагодити зв’язки з іншими профспілковими організаціями та зав’язати нові корисні знайомства.

 

Заступник голови профкому

з роботи зі студентами

Черкаського національного

університету імені Богдана Хмельницького,

студентка 4-го курсу психологічного факультету                                                                                                                                                                        Катерина Чмирь

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top