Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: грудня 2017
Четвер, 28 грудня 2017 10:07

Засідання профкому

26 грудня 2017 р. відбулося останнє в цьому році засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Членам профкому був запропонований проект порядку денного. Голова профкому Анатолій Стеценко розпочав засідання з ознайомлення присутніх з рішеннями Пленуму обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щодо роботи організаційних ланок та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавчої дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства.

 Одноголосно були затверджені проект плану роботи профкому на 2018 р. та підтримані звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Також профком більшістю голосів погодив рішення адміністрації про зміну оплати послуги з проживання для студентів у гуртожитках університету. 

У зв’язку з проведенням реформ у різних сферах соціально-економічного розвитку країни та проблемами, які, зокрема, мають місце і в галузі освіти (якість освітніх послуг, стипендіальне забезпечення, вартість комунальних послуг тощо), постають завдання щодо реалізації вимог профспілок (http://bit.ly/2zOhW7q) на захист конституційних прав та соціально-економічних інтересів працівників. До формування таких вимог у проекті основного фінансового документу на наступний рік, яким є Державний бюджет, долучилася і первинна профспілкова організація ЧНУ ім. Б. Хмельницького (http://bit.ly/2AujF4W).

У результаті робочої зустрічі членів Президії Федерації профспілок України з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом були напрацьовані доручення, які записані у відповідному протоколі (http://bit.ly/2BPfwXB). Однак, як зазначає Голова ФПУ Григорій Осовий (http://bit.ly/2jYPTvw), профспілкові пропозиції, які вносились на різних етапах формування бюджету України на 2018 рік, здебільшого не враховано. Тому Президія Федерації профспілок України на позачерговому засіданні 27 листопада 2017 року постановила (http://bit.ly/2AqNB24) провести в Києві 6 грудня профспілкову акцію у формі інформаційного пікетування органів державної влади. Проте 5 грудня було прийняте рішення про скасування цієї акції. Як зазначено у заяві Федерації профспілок «Це не означає, що профспілки відмовляються від подальшої боротьби  за соціальний Державний бюджет – 2018, справедливий прожитковий мінімум, створення нових робочих місць, гідну заробітну плату, і будуть усіма доступними способами і надалі обстоювати та захищати права працівників» (http://bit.ly/2nynkd5). 

З 30 листопада по 01 грудня 2017 року для представників членських організацій ФПУ, які відповідають за інформаційну роботу та редакторів профспілкових ЗМІ, відбувся семінар-тренінг на базі навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області. У роботі семінару взяли участь 28 представників з різних регіонів України. Від Черкаської області делеговано фахівеця первинної профспілкової організації  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, голову Молодіжної ради Федерації Профспілок Черкаської області Людмилу Болотову.

Відповідно до порядку денного семінару тренер з Білорусії Андрій Стрижак провів тренінги на тему: «Блогосфера: поняття, види. Особливості діяльності профспілкових блогерів», «Вплив профспілкових блогерів у формування громадської думки», «Можливість блогерів в організації інформаційних кампаній профспілок». Тренер: Ілля Юрченко провів тренінг на тему «Особливості роботи в соціальних мережах та їх використання у профспілковій діяльності».

Два дні роботи пройшли надзвичайно активно й були насичені живим спілкуванням. Учасникам надано відповідні матеріали та методичні поради щодо співпраці із ЗМІ, що мають сприяти подальшому покращенню роботи профспілок.

 

 

Понеділок, 04 грудня 2017 14:15

Засідання профкому 29.11.2017 р.

29 листопада 2017 р. відбулося чергове засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Згідно з Положенням про огляд-конкурс на кращу роботу профбюро ННІ, факультетів та бібліотеки ім. М. Максимовича з 3 по 22 листопада проводилися зустрічі з головами профбюро 2 факультетів, 8 навчально-наукових інститутів та профбюро наукової бібліотеки ім. М. Максимовича. Було озвучено і затверджено рішення конкурсної комісії: І місце розділили між собою профбюро ННІ української філології та соціальних комунікацій і профбюро ННІ іноземних мов; ІІІ місце посіло профбюро ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Переможці конкурсу відзначені дипломами та грошовими виплатами.

Одним з важливих питань є приготування до святкування Новорічних і Різдвяних свят. Затверджено кошторис у сумі 34 тис. грн., що мають бути витрачені з профбюджету на новорічні подарунки на Новорічний ранок для дітей працівників і студентів, які є членами профспілки, а також на подарункові набори для підрозділів університету.

На засіданні було розглянуто ряд питань, що стосуються грошових виплат. Надійшли заяви від членів профспілки, які потребують матеріальної допомоги за рахунок профбюджету як компенсацію витрат на санаторно-курортне лікування та оздоровлення на узбережжях морів протягом 2017 року. Було вирішено задовольнити всі заяви, на що виділити 24200,00 грн.

Також до профкому звернулися працівники та студенти університету щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування, у зв’язку з народженням дітей та іншими обставинами. На ці потреби виділено коштів на суму 7400,00 грн.

Останнє засідання профкому у поточному році заплановане наприкінці грудня.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top