Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: листопада 2016
Четвер, 10 листопада 2016 00:51

Молоді художники вражають!

Молоді художники вражають!
У міському парку Перемоги 4 жовтня серед студентів 1- 6 курсів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва відбувся І етап І туру університетської студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (Живопис). 
Профспілка не залишилася осторонь та долучилася до вітань учасників цього заходу і трьом переможцям в номінаціях за відчуття колориту, вдалу композицію, техніки виконання вручено сертифікати на суму 200,00 грн. кожний, а саме: Соколенко Дар’ї – студентці 6-го курсу, Зикову Богдану – студенту 3-го курсу, Орловській Анастасії – студентці 3-го курсу.

26 жовтня 2016 р.відбулося засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Засідання розпочалося з того, що голова профкому Анатолій Стеценко та та голова ради ветеранів Віра Бойко вшанували ветеранів університету, які припинили трудову діяльність у 2016 році, та вручили їм подяки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення і розбудову університету, а також передали грошові заохочення від профкому. 
Після вшанування ветеранів члени профкому перейшли до розгляду основних питань порядку денного. Бухгалтер профкому Ольга Рябоконь доповіла про виконання профбюджету первинної профспілкової організації ЧНУ ім. Б. Хмельницького за 9 місяців 2016 року, що знайшло підтвердження у протоколі ревізійної комісії, озвученого головою комісії Катериною Гривачевською.
Обговорено важливе та складне питання щодо заяв науково-педагогічних працівників стосовно навчального навантаження викладачів. Прийнято рішення доручити голові профкому ППО ЧНУ звернути увагу адміністрації університету на необхідність забезпечення навчального процесу науково-педагогічними працівниками відповідної кваліфікації та відповідними ставками.
Членами профкому обговорено питання преміювання науково-педагогічних працівників за досягнення в науковій діяльності, що є важливою складовою розвитку університету в умовах перманентної відсутності фінансування наукової діяльності та водночас постійного зростання вимог до її показників.
Було розглянуто ряд питань, що стосуються студентства. Про особливості забезпечення студентів університету стипендіями та очікувані перспективи доповіла бухгалтер університету Любов Прутас. Заступник голови комісії по роботі зі студентами Катерина Чмирь представила проект святкування Дня студента, запропонувавши провести огляд-конкурс «Краща кімната гуртожитку», спортивні змагання між командами гуртожитків «Студентські забави» та тематичний вечірній бал. Члени профкому одноголосно підтримали ідею студентства. У вересні-жовтні було проведено вступну компанію 1-го курсу в члени Профспілки працівників освіти і науки та зроблено відповідний аналіз, про що доповіла заступник голови профкому Марія Курченко. У планах профкому передбачено проведення навчання профгрупоргів 1-го курсу в листопаді 2016 року.
Присутні розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 7300,00 грн.
Наступне засідання профкому заплановане на кінець листопада.

Четвер, 10 листопада 2016 00:44

До уваги студентів і працівників!

До уваги студентів і працівників!


У приміщенні навчальної лабораторії фізичної та медичної реабілітації навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я (гуртожиток № 2) для студентів і працівників університету надаються лікувально-медичні послуги з фізіотерапевтичних процедур за призначенням лікаря.

2 листопада у студентському кафе Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося навчання студентів-першокурсників, які виявили бажання брати активну участь у профспілковій діяльності. 
Голова профкому Анатолій Стеценко презентував роботу підрозділу та наголосив, що головний обов'язок профоргів — знати та захищати права кожного студента. 
— Існує три принципи студентської профспілкової роботи: єдність, незалежність, демократія.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top