Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Міністерство юстиції України зареєструвало зміни до Статуту Профспілки

http://pon.org.ua/novyny/5346-mnsterstvo-yusticyi-ukrayini-zareyestruvalo-zmni-do-statutu-profsplki.html

Засідання профкому

27 грудня відбулося останнє в цьому році засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Членам профкому були запропонований проект порядку денного. Голова комісії соціального та правового захисту, професор Ігор Фареній вніс пропозицію додати до порядку денного питання про відпустки без збереження заробітної плати. У результаті дискусії профком ухвалив рішення просити адміністрацію університету здійснити відповідні заходи по недопущенню такої ситуації в майбутньому.
Обговорено питання щодо роботи комплексу громадського харчування. З доповіддю виступила старший викладач кафедри біології та біохімії Ірина Ігнатенко, яка повідомила про те, що комісією профкому проведена перевірка всіх кафе університету та визначено переможця, яким стало кафе «Орхідея» (керівник Світлана Гурбанова).
Присутні обговорили питання про заходи, присвячені 80-річчю від дня народження видатного педагога Олександра Захаренка. Підтримано клопотання про нагородження працівників університету профспілковими відзнаками.
Затверджений перспективний план роботи профкому на 2017 рік.
Були розглянули звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами.
Профком вітає всіх спілчан з Новим роком та Різдвом Христовим!

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top