Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Первинна профспілкова організація (ППО) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького керується у своїй діяльності Статутом Профспілки, Положенням про первинну профспілкову організацію, програмними документами і рішеннями вищих профспілкових органів, чинним законодавством.

У межах повноважень, визначених Статутом Профспілки, визначає пріоритетні напрямки своєї діяльності, вирішує питання власної структури. У складі профспілки діє 11 комісій: організаційно-масова; з інформаційної роботи; з житлово-побутових питань; з оздоровлення працівників, студентів, аспірантів, докторантів; з організації культурно-просвітницької роботи та дозвілля; з охорони праці та надзвичайних ситуацій; спортивно-масова; по роботі з дітьми працівників, студентів, аспірантів, докторантів; соціального та правового захисту; по роботі з ветеранами та вирішення пенсійних питань; по роботі зі студентами.

ППО Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького здійсненює представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, громадський контроль за додержанням законодавства про працю та про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту, сприяє організації та проводить культурно-освітню роботу серед членів Профспілки.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top