Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

вер. 25, 2018

Екскурсії музеями, вікторини та подарунки — першокласники відвідали Черкаський національний

Профком Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького організував екскурсію для 20-ти першокласників, батьки яких працюють у закладі вищої освіти.

Для юних школярів провели екскурсії до зоологічного, археологічного музеїв та музею історії Черкаського національного. Також дітям показали університетську бібліотеку імені М. Максимовича. Тут першокласники взяли участь у різних вікторинах, конкурсах, а також переглянули цікавинки з книжкового фонду.

Малечу розважали студенти 4 курсу кафедри дошкільної освіти, актори театральної студії «ДівАн», Андрій Коваленко та Валентина Колос. Персонажі Знайко і Незнайко самі багато чого навчились у юних Всезнайок.

— Важко було не заслухатися, як малюки розповідають про тваринок у зоологічному музеї чи не замилуватися першачками, що уважно роздивлялися експонати археологічного музею, — ділиться враженнями Валентина Колос. — Мабуть, найцікавішим для наших дітлахів став музей університету, де вони буквально торкалися до предметів, які є історією славного ЧНУ.

Після завершення екскурсії голова профкому Анатолій Стеценко й начальник відділу з організації виховної роботи студентів Людмила Солодка привітали першачків та побажали їм збагачуватися знаннями, вчитися перемагати труднощі, любити батьків і вчителів, поважати та цінувати їхню працю.

Зазначимо, що кожна дитина отримала від профспілкового комітету подарунковий набір, в якому було навчальне приладдя.

 

Прес-служба Черкаського університету імені Богдана Хмельницького, профспілковий комітет, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top