Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

трав. 08, 2018

Студенти Черкаського національного відкривають для себе Київ

5 травня профспілка Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького організувала екскурсію до Києва для 75 студентів і викладачів навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, історії і філософії, інформаційних та освітніх технологій, природничих наук, фізичної культури, спорту і здоров'я та української філології та соціальних комунікацій.

Учасникам поїздки була запропонована програма з двох частин: спочатку оглянути центральну частину Києва, а потім, залежно від напрямів своєї спеціальності, відвідати тематичні екскурсії.

Екскурсію місцями Революції Гідності 2013-2014 років проводили двоє безпосередніх учасників тих переломних для України подій.

- Уважно вслухаючись у розповідь гіда – учасника подій Революції Гідності на Майдані та бійця АТО, колишнього випускника нашого університету Романа Орищенка, поступово змінювалося і розуміння та відчуття сьогочасся: наскільки сильним є наш національний дух, – ділиться враженнями від екскурсії голова профбюро ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Вертипорох.

Студенти-історики ознайомилися із експозицією Національного художнього музею України, в якому представлено понад 40 тисяч експонатів, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення. Особливу зацікавленість викликала екскурсія в учасників студентського гуртка «За лаштунками історії мистецтв», які у рамках своїх наукових проектів досліджують історію українського живопису в постатях.

Насолоджувалися сучасним мистецтвом у міжнародному центрі XXI сторіччя PunchukArtCentre студенти-філологи. Також учасники екскурсії оглянули пам'ятні знаки біля корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, присвячені діяльності відомих українських письменників – Платона Воронька, Остапа Вишні, Семена Скляренка.

- Поїздка була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Такі поїздки дають нам змогу краще пізнати ті чи інші питання та знайти на них відповіді, – розповідає про свої враження студентка 2-Б курсу ННІ УФСК Альона Піщакова.

Майбутні біологи та працівники педагогічної освіти відвідали Національний ботанічний сад ім. акад. М. Гришка, зокрема, побачили красу сирінгарію, саду магнолій, оранжереї тропічної та субтропічної флори.

Студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я побували на головних спортивних аренах країни: Київський палац спорту та Національний спортивний комплекс «Олімпійський», дізналися про визначні історичні події, які відбувалися на них.

Поділився своїми враженнями студент ННІ інформаційних та освітніх технологій Руслан Пархоменко: “UNIT Factory, який ми відвідали, – це навчальний заклад, де безкоштовно дають найактуальніші знання з програмування. Цей заклад розташований на території UNIT City – невеликого міста з кафе, бізнес-центром, де розвиваються стартапи, де є можливість програмувати, використовуючи найсучаснішу техніку. Загалом, нам сподобалося, але не на всі питання ми отримали відповіді, що свідчить про те, що це досить закрита організація. Архітектура UNIT City захоплює та ще більш стимулює до навчання програмуванню”.

Загалом, всі студенти отримали безліч незабутніх вражень від екскурсії до столиці нашої Батьківщини, а також побачили та почули багато цікавої інформації в руслі вивчення історії української культури. Кожна локація, на якій побували студенти, залишила позитивні емоції та враження, а сама екскурсія до столиці виявилася пізнавальною та продуктивною.

Наступного разу до Києва буде споряджено групу, до якої долучаться студенти інших навчально-наукових підрозділів.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top