Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

квіт. 26, 2018

Засідання профкому 25.04.2018 р.

25 квітня 2018 року відбулося планове засідання профспілкового комітету університету. Одним із перших на засіданні профкому обговорювалося питання вшанування ветеранів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Членами профкому було одноголосно затверджено кошторис витрат з профспілкового бюджету на одноразові грошові виплати ветеранам – учасникам бойових дій, святкову зустріч колишніх працівників, які мають статус дітей війни та вітальні листівки.

Згідно з порядком денним комісія профкому з роботи з дітьми ознайомила присутніх про хід організації дитячого літнього оздоровлення у 2018 році у таборах «Дніпровська хвиля» й «Мрія». Традиційно і цього року путівки для дітей працівників будуть здешевлені за рахунок доплати профспілкового комітету.

Особлива увага присутніх була звернута головою профкому на якість харчування студентів і працівників у кафе навчальних корпусів університету. Члени профкому одноголосно підтримали пропозицію створити комісію з перевірки роботи комплексу громадського харчування університету і затвердили її склад.

З нагоди святкування в Україні Всесвітнього дня охорони праці присутнім були представлені заплановані заходи.

Також було погоджено питання про організацію поїздки членів профспілки до м. Київ.

Члени профкому розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 5600,00 грн.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top