Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

квіт. 12, 2018

У ПРОФСПІЛЦІ ЧЕРКАСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО З’ЯВИВСЯ СЕРТИФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

З 19 по 30 березня 2018 року в Києві на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму Федерації Профспілок України проходило навчання технічних інспекторів з питань охорони праці первинних профспілкових організацій. Первинну профспілкову організацію Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького представляв старший викладач кафедри прикладної психології Олег Нечипоренко.

Серед питань, які були анонсовані в плані і програмі навчання, особлива увага приділялася огляду сучасного стану умов, безпеці праці, виробничому травматизму і професійній захворюваності в Україні. Учасниками навчання аналізувалися основні напрями роботи та завдання профспілок щодо вдосконалення громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, вивчався порядок проведення атестації робочих місць. Були розглянуті останні зміни в законодавстві щодо питань охорони праці.

Відзначимо, що родзинкою навчання стали інформаційні повідомлення модераторів про кращі практики європейських країн у сфері системи менеджменту безпеки і гігієни праці, управління ризиками та практики оцінки ризиків на робочих місцях.

Навчання завершилося перевіркою знань, яка була успішно витримана  Олегом Васильовичем.

 

Переконані, що отримавши сертифікованого фахівця у цій царині від профспілки, ми й в подальшому сприятимемо дотриманню чинних вимог щодо забезпечення належних умов праці в університеті.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Фото Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top