Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

груд. 04, 2017

Засідання профкому 29.11.2017 р.

29 листопада 2017 р. відбулося чергове засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Згідно з Положенням про огляд-конкурс на кращу роботу профбюро ННІ, факультетів та бібліотеки ім. М. Максимовича з 3 по 22 листопада проводилися зустрічі з головами профбюро 2 факультетів, 8 навчально-наукових інститутів та профбюро наукової бібліотеки ім. М. Максимовича. Було озвучено і затверджено рішення конкурсної комісії: І місце розділили між собою профбюро ННІ української філології та соціальних комунікацій і профбюро ННІ іноземних мов; ІІІ місце посіло профбюро ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Переможці конкурсу відзначені дипломами та грошовими виплатами.

Одним з важливих питань є приготування до святкування Новорічних і Різдвяних свят. Затверджено кошторис у сумі 34 тис. грн., що мають бути витрачені з профбюджету на новорічні подарунки на Новорічний ранок для дітей працівників і студентів, які є членами профспілки, а також на подарункові набори для підрозділів університету.

На засіданні було розглянуто ряд питань, що стосуються грошових виплат. Надійшли заяви від членів профспілки, які потребують матеріальної допомоги за рахунок профбюджету як компенсацію витрат на санаторно-курортне лікування та оздоровлення на узбережжях морів протягом 2017 року. Було вирішено задовольнити всі заяви, на що виділити 24200,00 грн.

Також до профкому звернулися працівники та студенти університету щодо надання їм матеріальної допомоги на лікування, у зв’язку з народженням дітей та іншими обставинами. На ці потреби виділено коштів на суму 7400,00 грн.

Останнє засідання профкому у поточному році заплановане наприкінці грудня.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top