Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

лист. 20, 2017

Змагання між гуртожитками "Студентські забави"

Згідно з програмою заходів, присвячених святкуванню Міжнародного дня студента, 15 листопада 2017 року профкомом спільно з навчально-науковим інститутом фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького були організовані і проведені спортивні змагання «Студентські забави» між командами гуртожитків.

Перше місце, яке забезпечили не лише відмінна фізична підготовленість студентів, а й злагоджена командна робота, здобув гуртожиток № 4, друге місце у гуртожитку № 1, третє місце поділили команди гуртожитків № 5 та № 3, і п’яте місце посів гуртожиток № 2. Профкомом були підготовлені подарунки не лише для переможців, але й для найактивніших вболівальників і суддів.

Особливу вдячність за підтримку в проведенні заходу висловлюємо адміністрації та студраді університету, а також депутату міської ради, аспіранту Артуру Акопяну.

Окрім слід відзначити всіх суддів і організаторів дійства з числа викладачів під орудою старшого викладача кафедри теорії методики фізичного виховання та спортивних ігор  Вадима Ткаченко і доцента кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Ольги Оноприєнко.

 

Бажаємо подальшого фізичного і духовного розвитку студентам Черкаського національного університету!

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top