Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

жовт. 11, 2017

Як першокурсники ННІ інформаційних та освітніх технологій історію вивчали

За ініціативи кураторів, підтримки викладача історії та профкому університету першокурсники ННІ інформаційних та освітніх технологій провели виїзні заняття з історії та культури України в одному зі славетних і мальовничих куточків нашого краю — Чигиринщині. Програма передбачала відвідання основних пам’яток Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» — музею і резиденції Богдана Хмельницького, Бастіону Дорошенка і парку на Замковій горі, Іллінської церкви в Суботові, Мотронинського монастиря і Дуба Залізняка.

Упродовж всієї поїздки студентів супроводжували надзвичайно цікаві розповіді викладачі історії ЧНУ — Андрія Касяна. Молодь почула (і головне побачила) багато цікавого і про минуле, і про сучасне Чигиринщини. Зокрема, всіх вразило місто-привид, що залишилося від недобудованої Чигиринської атомної електростанції.

Майже всі студенти народилися та виросли на Черкащині, але її чарівна природа і багата історія не перестають дивувати і переповнювати гордістю.

Поїздка припала на  одне з великих релігійних свят — Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста). За народним календарем цього дня настає осінь, за церковним — це день вшанування жінки як продовжувачки роду і свято радості, коли після церковних молитов наші предки збирали веселі гостини. Настання осені зовсім не відчувалося — день був погожим і по-літньому жарким, а от церковні передзвони супроводжували нас скрізь і додавали подорожі урочистості. Насичені історичними фактами та цікавими бувальщинами, першокурсники влаштували пікнік на галявині біля озера (готували дівчата, а прибирати допомагали хлопці).

Організації поїздки посприяли: фінансова підтримка екскурсійної програми у музеях — профспілка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, змістовні і цікаві розповіді — лектор з історії Андрій Касян, медична підтримка — медпрацівник університету Ольга Столярова, комфортабельний автобус і безпечна поїздка — водій Сергій (перевізник «Сервіс-Авто»), ідея і допомога в організації поїздки — куратори першокурсників Світлана Ральченко і Тетяна Запорожець.

ННІ ІОТ бажає всім хороших поїздок у дружній компанії та приємних спогадів!

Студенти першого курсу ННІ інформаційних та освітніх технологій
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top