Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

вер. 29, 2017

Колективу ЧНУ подарували концерт «Віват, оперета!»

Незабутнім і феєричним концертом «Віват, оперета!» привітали з професійним святом працівників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

— Це подарунок від ректорату та профспілкового комітету університету, — зазначив, вітаючи колектив, ректор Олександр Черевко.

Напередодні свята університетська родина отримала багато привітань. Почесну грамоту Верховної ради України за особливі заслуги перед Українським народом ректор вручив професору Андрію Гусаку. Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації отримала директор Навчально-наукового центру фізико-хімічних досліджень, професор Тетяна Запорожець, грамоту обласної ради було вручено директору ННІ економіки і права, доценту Василю Андрусяку.

Подяками Міністерства освіти і науки України нагороджено доцента кафедри екології та агробіології Володимира Конограя, завідувача кафедри фонетики та граматики англійської мови, доцента Тамілу Кравченко, вченого секретаря університету, доцента Наталію Андрусяк.

Нагрудний знак «Почесна відзнака ректора» отримали Лариса Бутенко — старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, В'ячеслав Гаценко — старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних ігор, Валерій Гриценко — завідувач, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, Олександра Педченко — доцент кафедри глибинної корекції і психолого-соціальної реабілітації.

Грамоти Черкаського національного університету отримали Марина Барановська — завідувач відділу наукової бібліотеки, Віталій Веретельник — старший викладач кафедри інформаційних технологій, Марина Виноградова — методист вищої категорії інституту доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти, Лариса Завгородня — завідувач, доцент кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації, Олеся Ляховець — старший викладач кафедри дошкільної освіти, Анастасія Ришкова — викладач кафедри німецької філології, Світлана Гальченко — доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, Гліб Баришніков — викладач кафедри хімії та наноматеріалознавства.

Ректор подякував за гарну роботу всьому університетському колективу.

— Ми можемо пишатися своїм університетом, який об’єднав багато талантів, здібностей, дарувань. Саме тому ми є навчальним, науковим, виховним центром краю. Наш «золотий фонд» — це наші професори, доктори наук та доценти, кандидати наук. Наші здобутки втілюються у рейтинги, які ми впродовж останніх років значно покращили. Ми ведемо серйозну міжнародну діяльність. Однак, у нас ще багато роботи на шляху до європейського рівня життя. Українцям треба визначитися зі своїм світоглядом, своєю мовою, церквою, героями та європейськими прагненнями. І наш колектив університету робить багато для виконання цих завдань.

За словами ректора, університету чітко бачить власну перспективу. Він з вдячністю згадав про ветеранів, колишніх працівників, на здобутки яких опирається нинішнє покоління освітян. Адже 97 років, які незабаром відсвяткує університет — це вже історія, традиції, це міцна університетська родина. А свято, яке в цю неділю відзначають усі освітяни — тепле й родинне, бо стосується людей усіх професій і занять.

Голова профспілкового комітету Анатолій Стеценко нагадав, що Черкаський національний — це ще й одна з найбільших серед профспілок Черкащини. Він подякував ректорату за підтримку всіх ініціатив і запевнив, що колектив ЧНУ — єдиний, і в цьому його сила.

Анатолій Іванович вручив Почесні грамоти Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, а також Почесні грамоти та подяки профкому Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмилі Болотовій, Оксані Вертипорох, Валентині Шпак, Олені Дем'яненко, Вірі Бойко, Андрію Касяну та Марині Захарченко.

Святковий настрій працівникам ЧНУ подарували академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії, диригент — заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко та солісти Київського національного театру оперети, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Олександр Чувпило, Валерія Туліс, Анна Коваль. Вони блискуче виконали популярні арії та дуети з оперет Імре Кальмана, Франца Легара, Йоганна Штрауса, Жака Офенбаха.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top