Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

черв. 22, 2017

«Турбота про дітей — це головне в нашому житті», — ректор Олександр Черевко

Ще одне веселе та змістовне літо в університетському таборі провели діти та онуки працівників Черкаського національного. Урочистості з нагоди завершення табірної зміни «Дніпровська хвиля» відбулися 21 червня на Університетській площі.

Ректор Олександр Черевко подякував профспілковій організації університету та усім, хто вже третій рік поспіль сприяє роботі табору. Він висловив упевненість у тому, що за цей місяць вихованці «Дніпровської хвилі» стали міцнішими, розумнішими та мудрішими, адже вони провели його у стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. «Цей місяць минув так непомітно завдяки вашій активності. Мине ще один рік, і ми зробимо все, щоб знову зібрати вас у таборі. Адже турбота про дітей — це головне в нашому житті», — зазначив Олександр Володимирович.

Голова профспілкового комітету Анатолій Стеценко пригадав, як три роки тому вперше виникла ідея організувати табір. Нині він став приємною університетською традицією, яка вносить свої позитивні нотки у літній відпочинок малечі.

Подяки ЧНУ ім. Б. Хмельницького вручили директору табору Олені Рясній та заступниці Ользі Дунаєвській. Олена Рясна розповіла про те, що цьогоріч відбулися традиційні пізнавальні екскурсії, діти відпочивали на узбережжі Дніпра, побували на цікавих і корисних для загального розвитку малечі майстер-класах. Все це, на її думку, відбулося завдяки ентузіазму та самовідданості організаторів, батьків і активності дітей.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Вдячне батьківське слово організаторам і вихователям сказали викладачі Любов Кібальник та Микола Пасічний. 

Діти порадували присутніх художніми номерами.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top