Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

черв. 02, 2017

Відбулося урочисте відкриття «Дніпровської хвилі»

1 червня у Міжнародний день захисту дітей відбулося урочисте відкриття щорічної зміни в приуніверситетському таборі «Дніпровська хвиля». Табір організовано для дітей та онуків працівників університету завдяки спільним зусиллям керівництва та профкому навчального закладу.

Святковий концерт відбувся на Університетській площі. Діти співали веселих українських пісень, розповідали вірші, танцювали та гралися, а дорослі висловлювали свої сподівання.

Ректор університету Олександр Черевко привітав зі святковим днем дітей та подякував профкому, колегам, вихователям і всім, хто спільними зусиллями щорічно сприяє організації «Дніпровської хвилі»:

— Я впевнений, коли б кожного з нас запитали, яке наше найбільше досягнення, кожен без вагань відповів би — діти. У таборі діти потрапляють у середовище, де працюють їхні батьки, знайомляться з вищим навчальним закладом, розважаються і розвиваються. Головне, щоб вони накопичили сили та нові знання на наступний навчальний рік.

Голова профкому ЧНУ Анатолій Стеценко розповів, що цьогоріч організатори підготували нову програму з цікавим та змістовним наповненням. А літня пора, за його словами, буде сприяти оздоровленню дітей і на березі Дніпра. 

— Якщо діти будуть здорові та щасливі, то і їхні батьки будуть добре працювати, — з посмішкою наголосив Анатолій Іванович.

Вітальне слово від батьків сказали директор навчального-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний та заступник директора навчально-наукового інституту історії і філософії Світлана Гальченко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top