Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

квіт. 28, 2017

Відбулося засідання профкому

Чергове засідання Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького  було проведено 25 квітня 2017 р. Членам профкому був запропонований проект порядку денного, який цього разу, як ніколи, був насичений важливими питаннями. До обговорення питання «Про звільнення працівників у зв`язку зі скороченням чисельності штату працівників і реорганізації структури наукової бібліотеки» були запрошені перший проректор університету Мойсієнко В. М., заввідділом соціального захисту та охорони праці обкому Профспілки працівників освіти і науки Берестовий І. Ф., начальник відділу кадрів Гук Б. М., а також члени колективу бібліотеки, які підпадають під скорочення. Для прийняття рішення по цьому питанню навіть було проведено таємне голосування.

Непростим для ухвалення постанови стало і питання «Про перенесення робочих днів у травні». У ході дискусії профком одноголосно підтримав проект постанови, де зверталася увага на те, що первинна профспілкова організація не ініціювала використання працівниками університету права на відпустку без збереження заробітної плати.

Присутні обговорили питання про заходи, присвячені вшануванню ветеранів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та ветеранів університету, які завершили роботу в закладі.

Головою профкому Стеценко А. І. була винесена на обговорення інформація про літнє оздоровлення дітей членів профспілки, у ході якого були затверджені розміри доплат з профбюджету і від батьків за путівки в табори «Мрія» і «Дніпровська хвиля».

Фахівець профкому Анурова Л. І. доповіла про те, як триває підготовка екскурсійних поїздок в Холодний Яр, Київ, Львів.

Членами профкому одноголосно було підтримано клопотання начальника відділу охорони праці Гришко О.М. щодо заходів, присвячених Дню охорони праці й виділення грошової виплати Храновському С. С. – колишньому працівнику університету, травмованому в начальному корпусі №4.

Присутні розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Виділено кошти на ці потреби в сумі 6250,00 грн.

Наступне засідання профкому заплановане на кінець травня.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top