23 квітня відбулося засідання профкому університету.

Присутні розглянули пропозицію Черкаського обласного комітету Профспілки долучитися до звернення від первинних профспілкових організацій щодо реалізації законодавства про освіту в частині встановлення посадових окладів педагогічним та науково-педагогічним працівникам. Підтримуючи в цілому необхідність виконання ст. 61 Закону України «Про освіту», члени профкому звернули увагу на особливості фінансового забезпечення функціонування університету, що полягають, зокрема, у формування бюджету закладу з надходжень державного бюджету (загального фонду) та власних надходжень (спеціального фонду). Тому негайна реалізація Закону може призвести до значного погіршення фінансового стану університету та внесе напругу у трудові відносини колективу університету. Профком ухвалив рішення про необхідність реалізації ст. 61. Закону України «Про освіту», але за умови урегулювання ряду підзаконних актів.

Уже вдруге протягом року піднімається питання стосовно затримки виплат по листках непрацездатності. Враховуючи те, що університет немає заборгованості перед Держаною фіскальною службою щодо сплати податків і зборів, профком виступає з вимогою до Фонду соціального страхування на дотримання законності щодо норми виплати коштів за листами непрацездатності працівникам університету протягом 10 календарних днів з моменту подання заявки-розрахунку з боку університету.

Згідно з планом роботи профкому свій звіт оприлюднила комісія з перевірки роботи комплексу громадського харчування, до складу якої входили: Ірина Кирилюк – профгрупорг, викладач кафедри менеджменту та економічної безпеки ННІ економіки і права, Тетяна Костюк – голова профбюро, старший викладач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання ННІ іноземних мов, Ірина Бичова – заступника голови профбюро, студентка 3 курсу ННІ економіки і права. Не дивлячись на загальне позитивне враження про роботу КГХ, комісією було виявлено декілька недоліків, усунення яких має покращити надання послуг з харчування студентів і працівників університету.

Заступник голови профкому у справах студентів Пархоменко Руслан проінформував про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” (щодо діяльності студентських профспілок) № 3474, і висловив позицію комісії у справах студентів про недоцільність прийняття цього закону, що й було одностайно підтримано членами профкому.

Традиційно напередодні 9 травня Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні надсилаються вітальні листівки та проводиться зустріч ветеранів, дітей війни на базі університету, організовується святковий обід. Цьогоріч з профбюджету на захід заплановано виділити 8 тис. грн.

Відповідно до плану університетських заходів профком долучається до відзначення працівників, докторантів, аспірантів з нагоди Дня науки, на що постановили виділити 3,5 тис. грн.

Ухвалено рішення про фінансову підтримку в розмірі 8,5 тис. грн. для забезпечення поїздки делегації від університету до м. Канева на річницю перепоховання Т. Г. Шевченка.
Члени профкому також розглянули низку звернень працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги. Виділено кошти на ці потреби в сумі близько 8 тис. грн.

Залишити відповідь