Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Профспілка ЧНУ ім. Б. Хмельницького — Статті за датою: квітень 2017

Парламент прийняв Постанову «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України». 

Документом встановлено наступні розміри іменних стипендій Верховної Ради України:

– для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», – 1800 гривень на місяць;

– для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», –2300 гривень на місяць.

Відповідний документ зареєстровано за № 6117.

Вівторок, 04 квітень 2017 16:52

Оформлюємо субсидію!!!

У профкомі триває робота з оформлення  субсидій (адресної безготівкової допомоги з оплати житлово-комунальних послуг) студентам, які проживають в гуртожитку і зареєстровані в ньому. Протягом березня 2017 р. 23 студенти оформили субсидії, 34 - отримали консультаційну допомогу.

Вівторок, 04 квітень 2017 16:48

Весілі старти!

У спортивній залі навчального корпусу № 2 вже 14 років поспіль відбулося дитяче спортивне свято «Веслелі старти».

У заході взяла участь 51 дитина працівників університету. Учасники змагань були розподілені за віком на команди. У результаті шалених і пристрасних баталій перемогу одержали всі - учасники змагань,  їхні батьки, які емоційно вболівали за своїх нащадків, й інші присутні.

Вітали дітей директор ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Леонід Нечипоренко та заступник голови профкому Олена Новікова.

Організатором заходу традиційно виступив комітет Первинної профспілкової організації ЧНУ, від якого діти отримали цікаві подарунки.

Безпосередньо свято на високому професійному рівні забезпечили студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я під керівництвом викладачів Віталія Пустовалова, Олени Нечипоренко та Ольги Атамась.

 

Тож свято вдалося, а перемогу здобули найспритніші! На заході царювали гарний настрій, позитивні емоції й дружба!

http://www.cdu.edu.ua/news/3455-holovne-shcho-ditiam-i-batkam-podobaietsia.html

Федерація профспілок України висловлює категоричний протест проти ухваленого 28 березня 2017 року рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу».

Грубо нехтуючи положеннями Генеральної угоди, рішеннями Національної тристоронньої соціально-економічної ради, дорученнями Уряду, принципами соціального діалогу, регулятором без обговорення з соціальними партнерами за декілька днів до вступу в силу вчергове ухвалено рішення, що несе загрозу для добробуту громадян, економічної і соціальної стабільності держави.

Встановлення фіксованої «абонплати» для населення та промисловості за користування газотранспортними та газорозподільними мережами, що є стратегічним інфраструктурним ресурсом держави, ще здорожчить вартість енергоносіїв, зведуть нанівець усі зусилля з енергозбереження та диверсифікації енергоносіїв, стануть черговим бар’єром соціально-економічного оздоровлення України.

Профспілки вимагають:

– негайного скасування прийнятого НКРЕКП рішення та накладення мораторію на підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги без проведення належного громадського обговорення та погодження із соціальними партнерами;

– притягнення до відповідальності винних посадових осіб НКРЕКП аж до їх звільнення із займаних посад;

– широкого обговорення національної тарифної політики в Парламенті та Уряді із залученням громадськості, експертів, сторін соціального діалогу.

У разі нехтування цими вимогами, ФПУ разом з іншими профоб’єднаннями і громадськими організаціями рішуче виступить на захист інтересів спілчан, включаючи ініціювання масових акцій протесту.

https://pon.org.ua/novyny/5552-profsplki-vimagayut-moratoryu-na-pdvischennya-cni-na-gaz-tarifv-na-zhkp.html 

Сторінка 2 із 2

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top