Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета

Під таким девізом у четвер наша країна вже всімнадцяте писатиме Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького щороку долучається до загальнонаціональної ініціативи. Диктант пишуть всі — від студентів до ректора, незалежно від галузей знань і наукових ступенів.

Диктуватиме Олександр Авраменко — один із найпомітніших дослідників і популяризаторів української мови, автор наукових публікацій, підручників та посібників, керівник робочої групи з розробки програм ЗНО, ведучий просвітницьких програм на українському телебаченні й радіо. Він пише на своїй сторінці у facebook: «Мене огортає гордість за нас, українців, що ми в усіх куточках батьківщини й далеко за її межами, щороку пишучи диктант, творимо українську хвилю єдності! Текст починаємо писати о 12.30. Хвилююся... і чекаю на ВСІХ!»

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки святкує свій ювілей

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького влаштувала зустріч поколінь. Цією зустріччю розпочато низку заходів, присвячених 20-річчю кафедри.

Захід приурочили до Дня працівників соціальної сфери України. Викладачі, випускники різних років, студенти, абітурієнти зібралися в гостинному залі Черкаського обласного будинку вчителя.

Для викладачів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва це стало гарноюнагодою зустрітися з колишніми студентами, почути про їхні професійні та особисті здобутки. Це такожзустріч із колегами, що в різний час працювали на кафедрі.

Випускники мали можливість пригадати своє студентське життя. Вони відзначали, що навчання на спеціальності «Соціальна робота» дало їм гарну основу для професійної діяльності, вони набули навичок побудови ефективної співпраці в різних сферах і з різними категоріями людей.

Студенти й абітурієнти мали нагоду побачити перспективи своєї професії, можливості, які дає спеціальність.

Майбутні соціальні працівники отримали визнання своїх досягнень у волонтерській діяльності, яка є своєрідною візитівкою кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки. Активність у волонтерській діяльності викладачів та студентів відзначали гості: представники ГО «Наш батальйон» та Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Визнання здобутків кафедри, її важливої ролі в університетському житті, а також інноваційність у вирішеннінавчальних, наукових та виховних завдань були лейтмотивом виступів проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергія Корновенка, директора навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тимофія Десятова, голови профспілкового комітету ЧНУ Анатолія Стеценка.

Своєрідний подарунок отримала кафедра від кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького  виставку творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Зустріч пройшла в теплій і щемній атмосфері, присутні могли і посміятися, і поплакати, і обмінятися спогадами, і побудувати плани на майбутнє. Адже соціальна робота  це не лише спеціальність або професія, це стиль життя.

 

Інна Ченбай, старший викладач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки

 

Довідково про кафедру соціальної роботи та соціальної педагогіки ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва

 1. Кафедра здійснює випуски за спеціальністю «Соціальна педагогіка» — з 2004 року, «Соціальна робота» — з 2008 року. Загальна кількість випускників — більше 1000.

 2. За 20 років здійснено 35 випусків студентів денної і заочної форм навчання.

 3. Для студентів проведено 237 600 годин лекцій, семінарів, практик, курсових, заліків і екзаменів.

 4. Проведено 30 Всеукраїнських та Міжнародних конференцій. Видано 100 збірників статей.

 5. Розроблено навчально-методичні комплекси зі 115 дисциплін.

 6. За цей час викладачами кафедри захищено 8 кандидатських і 2 докторських дисертації

   


  Джерело: cdu.edu.ua
  Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

   

   

  http://www.cdu.edu.ua/news/4331-sotsialna-robota.html

   


  Джерело: cdu.edu.ua
  Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Студенти ЧНУ продемонстрували свої таланти на «Студентському калейдоскопі-2017»

Напередодні Всесвітнього дня студента відбувся фестиваль творчості «Студентський калейдоскоп-2017». 14 листопада в приміщені обласного Будинку вчителя він зібрав студентів провідних вищих навчальних закладів Черкащини.

 

Фестиваль обласна Профспілка працівників освіти і науки України проводить уже вдруге. Цього року Черкаський національний представляли студентки Юлія Снісаренко та Наталія Зінченко, студентська команда КВК «Колоритні». Дует студенток виконав пісню українського гурту «Антитіла» — «Знайте, ми палені вогнями». КВН-івці розважали публіку веселими жартами та пародіями.

А виступ дуету брата й сестри В’ячеслава та Дарини Харченків був цікавий тим, що Дарина — студентка Черкаського національного, В’ячеслав — студент Черкаського державного технологічного університетів. Разом вони виконали пісню гурту «NAVIBAND», який представляв Білорусь на «Євробаченні-2017».

Від імені президії Профспілки працівників освіти і науки України учасників та гостей привітала Ольга Жалдак — голова Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Вона вручила подяки обласного комітету Профспілки вищим навчальним закладам області, а також святкові подарунки учасникам фестивалю.

Колектив Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького отримав подяку за вагомий внесок у розвиток художньої творчості, відродження і примноження надбань національної культурної спадщини, підтримку творчо обдарованої молоді, активну участь у фестивалі «Студентський калейдоскоп-2017».

Прес-служба Черкаського національного ім. Б. Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Прес-служба Черкаського національного ім. Б. Хмельницького
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

 • 18031
 • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
 • тел. 35-44-82
 • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top