Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Позиція профспілок у формуванні Державного бюджету на 2018 рік

У зв’язку з проведенням реформ у різних сферах соціально-економічного розвитку країни та проблемами, які, зокрема, мають місце і в галузі освіти (якість освітніх послуг, стипендіальне забезпечення, вартість комунальних послуг тощо), постають завдання щодо реалізації вимог профспілок (http://bit.ly/2zOhW7q) на захист конституційних прав та соціально-економічних інтересів працівників. До формування таких вимог у проекті основного фінансового документу на наступний рік, яким є Державний бюджет, долучилася і первинна профспілкова організація ЧНУ ім. Б. Хмельницького (http://bit.ly/2AujF4W).

У результаті робочої зустрічі членів Президії Федерації профспілок України з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом були напрацьовані доручення, які записані у відповідному протоколі (http://bit.ly/2BPfwXB). Однак, як зазначає Голова ФПУ Григорій Осовий (http://bit.ly/2jYPTvw), профспілкові пропозиції, які вносились на різних етапах формування бюджету України на 2018 рік, здебільшого не враховано. Тому Президія Федерації профспілок України на позачерговому засіданні 27 листопада 2017 року постановила (http://bit.ly/2AqNB24) провести в Києві 6 грудня профспілкову акцію у формі інформаційного пікетування органів державної влади. Проте 5 грудня було прийняте рішення про скасування цієї акції. Як зазначено у заяві Федерації профспілок «Це не означає, що профспілки відмовляються від подальшої боротьби  за соціальний Державний бюджет – 2018, справедливий прожитковий мінімум, створення нових робочих місць, гідну заробітну плату, і будуть усіма доступними способами і надалі обстоювати та захищати права працівників» (http://bit.ly/2nynkd5). 

Засідання профкому

26 грудня 2017 р. відбулося останнє в цьому році засідання комітету Первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Членам профкому був запропонований проект порядку денного. Голова профкому Анатолій Стеценко розпочав засідання з ознайомлення присутніх з рішеннями Пленуму обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щодо роботи організаційних ланок та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавчої дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства.

 Одноголосно були затверджені проект плану роботи профкому на 2018 р. та підтримані звернення працівників та студентів, які потребують матеріальної допомоги на оздоровлення, лікування, у зв’язку з народженням дітей та трагічними сімейними обставинами. Також профком більшістю голосів погодив рішення адміністрації про зміну оплати послуги з проживання для студентів у гуртожитках університету. 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top