Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

вер. 21, 2017

Засідання профкому 20.09.2017

20 вересня 2017 р. відбулося перше в новому навчальному році розширене засідання профспілкового комітету Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Участь у ньому взяли члени профкому, представники адміністрації університету – перший проректор Мойсієнко В. М., головний бухгалтер Платошкіна Т. Л., провідний інженер-будівельник Ковалець С. Б., голови студрад гуртожитків. До порядку денного, окрім поточних, затверджених планом роботи профкому були включені надзвичайно актуальні для сьогодення питання про зменшення обсягів споживання та ощадливого використання електроенергії в гуртожитках і навчальних корпусах та забезпечення навчальним навантаженням викладачів-членів профспілки. У ході тривалих дебатів присутні змогли прийняти конструктивні та компромісні рішення поставлених проблем.

Голова профкому Стеценко А. І. доповів про кількісні зміни в складі профкому, які виникли в результаті завершення навчання студентами Бондуровською К. Ю. та Трейдіним В. А. Також присутні були поінформовані про заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти, затверджено порядок відвідування басейну в жовтні-грудні 2017 р. працівниками та студентами університету. Заступник голови профкому Новікова О. М. висвітлила хід приймальної кампанії першокурсників до лав Профспілки.

До відома членів профкому були доведені постанови, прийняті в робочому порядку, серед яких: про святкування Дня першокласника, про надання коштів на харчування малозабезпечених студентів, у зв’язку із захворюванням, з нагоди ювілеїв та народженням дітей тощо. Загалом загальна сума грошової допомоги членам профспілки склала 10600 грн.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top