Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

черв. 06, 2017

Відпочинк та оздоровлення працівників, студентів, аспірантів, докторантів у літній період 2017 р.

31.05.2017 р.                                                                        Протокол № 26

 

Постанова

 

Про організацію літнього оздоровлення

в 2017 році працівників, їх дітей,

студентської молоді

 

 

Турбуючись про організацію відпочинку та оздоровлення працівників, студентів, аспірантів, докторантів у літній період 2017 р., профком постановив:

1.        Сприяти оздоровленню працівників, студентів, аспірантів, докторантів – членів профспілки на узбережжі Чорного та Азовського морів, здешевлюючи до 500,00 грн. вартість путівки для співробітників, студентів, якщо термін путівки не менше 7 днів; в пансіонаті «Пролісок» Львівської області, в санаторно-курортних здравницях України, здешевлюючи до 1000,00 грн. вартість при наявності путівки (термін путівки не менше 12 днів), доплати будуть виплачуватися по закінченню літнього сезону.

2.        Головам профбюро, профгрупоргам структурних підрозділів університету організувати роботу по оздоровленню і відпочинку членів профспілки влітку 2017 р. на навчально-науковій базі «Сокирно». (Наказ про оплату додається).

 

3.        Клопотати перед адміністрацією університету про надання послуг на пільгових умовах за перебування на базі студентам, працівникам та членам їх родин першої лінії (чоловік, дружина, діти). 

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top