Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

трав. 24, 2017

Екскурсія до Львову

19-22 травня 30 студентів і працівників Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького за організаційної підтримки первинної профспілкової організації відвідали чарівний Львів. Доторкнутися до дивовижної історії, насиченої яскравими подіями та знаменитими постатями історії міста допомагали черкащанам цікаві оповідання місцевого гіда-екскурсовода Ігоря. Прогулянки вуличками, вимощеними середньовічною бруківкою, містичні легенди соборів і каплиць, смакування традиційними львівськими солодощами і кавою подарували вирій незабутніх вражень. Справжньою родзинкою подорожі стали відвідування підземель Театру опери, Домініканського монастиря і Костелу отців Єзуїтів.

«Море емоцій, океан натхнення та купа спогадів, - це лише маленька частинка, яку Львів залишив нам. Ми плануємо обов’язково повертатися у Львів, щоб знову відкривати для себе нове і нове», − такий відгук студенти залишили про поїздку.

«Дякуємо профкому за поїздку. Такі події змушують вірити в казку! Ви навіть не уявляєте скільки яскравих вражень і щасливих хвилин ви нам подарували. Львів не тільки зберігає таємниці минулого, він створює майбутнє. Він приваблює ексклюзивом архітектури, атмосферою романтики, подихом історичності. Історія Львова настільки ж яскрава та дивовижна, як і саме місто, насичена цікавими подіями та знаменитими постатями. Сьогодні Львову вже понад 760 років і йому про що розповісти» – враження працівників університету.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top