Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

трав. 13, 2017

Інформаційні зустрічі

У березні – квітні 2017 р. з метою ознайомлення з роботою первинної профспілкової організації Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького були проведені зустрічі студентів навчально-наукових інститутів і факультетів із працівниками профкому. До роботи заходу були залучені  заступник голови профкому Олена Новікова, заступник голови профкому по роботі зі студентами Катерина Чмирь, фахівець профкому Людмила Анурова, голови профбюро навчальних підрозділів.

На зустрічах розповідалося про особливості роботи профспілкової організації зі студентами, участь профспілкових активістів у громадському житті університету і міста. Це стало для молоді своєрідною мотивацією для подальшої співпраці з профспілкою.

Окремим блоком робочого обговорення стали роз’яснення про порядок нарахування субсидій, поінформовано про заходи, які заплановані на весняні і літні місяці, екскурсійні й оздоровчі програми профкому.

Під час зустрічей важливу роль було відведено обговоренню проблеми доступу до публічної інформації. Всі інформаційні матеріали і оголошення, профільні накази і розпорядження, плани робіт тощо, розміщуються на сайті первинної профспілкової організації, сторінках в соцмережах.

Як зазначили студенти – учасники цих зустрічей, важливо, щоб така робота набула регулярного характеру, а вони, в свою чергу, готові більш активно долучаться до подальшої співпраці.

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top