Первинна профспілкова організація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

квіт. 24, 2017

Студенти ЧНУ вітали весну художніми номерами

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся мистецький фестиваль «Студентська весна». Його проводять в університеті вдруге за ініціативи студентської ради та за сприяння ректорату і профспілкового комітету.

Понад 50 студентів із усіх інститутів та факультетів демонстрували свої таланти в трьох номінаціях: інструментальний, вокальний та хореографічний жанри.

Розпочав концерт гурт «Overtone» із піснею «Bad Habit», яка й принесла їм перемогу. Артисти — студенти інституту української філології та соціальних комунікацій та інституту економіки і права — не приховують емоцій.

— Я дуже радий, що ми здобули перше місце в номінації «Інструментальний жанр». Сподіваюся, що аудиторія залишилася задоволена нашим виступом, – поділився гітарист Назар Волинець.

«Срібло» у цій номінації отримав гурт «Друга спроба» (ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем, ННІ української філології та соціальних комунікацій), «бронзу» здобув Руслан Крижанівський (ННІ української філології та соціальних комунікацій) за фортепіанну композицію «Поєднана класика».

Серед вокалістів цього року фавориткою стала Паула Коваленко (ННІ економіки і права), яка виконала чуттєвий хіт «Антарктида». Друге місце зайняла Дарина Танцюра (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва). Дарину прийшов підтримати її хлопець Тарас Тараненко.

— Атмосфера чудова! — каже він. — Отримав незабутні враження. Уболівав, звичайно, за Дарину, але було багато інших талановитих учасників. Особливо запам’яталася переможниця серед танцюристів.

Третє місце у номінації «вокальний жанр» дісталося дівчатам із гурту «Серця трьох» (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).

Переможницею у хореографічному жанрі стала Анастасія Шкляренко, двократна чемпіонка України та фіналістка чемпіонату Європи, студентка ННІ природничих наук. Дівчина поділилася своїми враженнями:

— Я рада, що в нашому університеті влаштовують конкурси, в яких можна показати свої таланти і довести, що ти сильний не тільки в навчанні. Мені все сподобалося. Звичайно, я хвилювалася, але вже маю досвід, тому швидко вгамувала емоції. Уже 4 роки займаюся танцями, а ще з дитинства — художньою гімнастикою.

Друге місце у цій номінації посіла Єлизавета Смолова з ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, а третє за спільний танець отримали Діана Плясова, Аліна Довбуш та Стефанія Рудик із цього ж інституту.

Володарем гран-прі став Станіслав Павленко (ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я), який підкорив усіх своїм акробатичним етюдом:

— Мені дуже сподобалася реакція та віддача аудиторії, я хотів би частіше брати участь у подібних благодійних концертах. Серед інших учасників мені особливо сподобалася гімнастка Єлизавета Смолова, саме її я вважаю справжньою конкуренткою для себе. Але хотілося, щоб було більше глядачів, — зізнався переможець.

Учасників та глядачів народними піснями привітав гурт «Жива музика». Керівник колективу Анатолій Рибак нагадав, що більшість учасників гурту виступили на фестивалі з власними номерами.

Показати майстер-клас вирішив один із членів журі Олександр Дубина, фронтмен відомого черкаського гурту «Сонце в кишені». Виконав одну з перших своїх пісень «Живі», яка була написана в одному з гуртожитків Черкаського національного.

Глядачі не пошкодували, що прийшли на концерт.

— Мене більше вразили учасники інструментального жанру, — зауважила студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Марина Савченко. — Це було круто: від гри на фортепіано Руслана Крижанівського до важкого року гурту «Друга спроба». Люди реально отримували задоволення від того, що вони роблять. Вважаю, що подібні заходи слід проводити, бо в нас дуже багато талановитих студентів, яким є чим вразити своїх ровесників та викладачів.

— Номери були дуже цікаві, — каже студентка психологічного факультету Лілія Добровольська. — Я зрозуміла, що в ЧНУ навчаються талановиті люди. Гарно й те, що концерт має доброчинний характер.

Варто зазначити, що за рішенням студради університету частину зібраних коштів буде передано на лікування студентці Черкаського державного технологічного університету Владиславі Леоновій, яка днями потрапила в аварію.

— Ми, можливо, не так багато про це говоримо і рекламуємо, але в нас майже кожен захід має благодійний характер. Це наш невеликий, але все ж таки внесок у добру справу, — говорить Галина Гаврилюк, проректор з виховної роботи та іміджевої діяльності, голова журі.

— Емоції зашкалюють. Звичайно, наші учасники не «профі», я б навіть назвав це «аматорською лігою». Але студенти — великі молодці. Адже щоб вийти на сцену, треба мати неабияку сміливість. Деякі номери мене приємно вразили. Переможців вибирали майже одностайно, — зізнається голова профспілкового комітету, один із суддів фестивалю Анатолій Стеценко.

— Перемоги варті всі! — підсумувала Галина Гаврилюк. — Ми також дякуємо нашим кавеенівцям — команді «Колоритні», які сьогодні були ведучими нашого свята! Університетська громада вітає всіх і чекає, що ви дивуватимете нас і наступного року!

Вечір закінчився студентською дискотекою, організованою профспілкою та студрадою університету.

Інга Голик, Олександр Коцуконь, Антон Лєпьошкін, студенти ННІ УФСК

http://www.cdu.edu.ua/news/3548-studenty-chnu-vitaly-vesnu-khudozhnimy-nomeramy.html


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Знайти нас на карті

Контакти

  • 18031
  • м. Черкаси бул. Шевченка, 81, каб. 126,127
  • тел. 35-44-82
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Top